Neįgaliesiems

Bendradarbiavimo sutartimi padėti pamatai mėgėjų futbolo populiarinimui

Lietuvos futbolo federacija ir Lietuvos futbolo mėgėjų asociacija bendromis pastangomis vystys ir populiarins mėgėjų futbolą – šiuo tikslu pasirašyta bendradarbiavimo sutartis.

2015 m. įkurta Lietuvos futbolo mėgėjų asociacija jau kelis metus organizuoja arba prisideda prie Lietuvos futbolo mėgėjų lygos (LFML) 7×7 pirmenybių ir turnyrų organizavimo visoje Lietuvoje. Pagrindiniai LFML tikslai – populiarinti mėgėjų futbolą bei futbolą apskritai ir didinti mėgėjiškai futbolą žaidžiančių asmenų, savo miestuose neturinčių galimybės žaisti 11×11 futbolo, skaičių. 2017 m. su LFML pagalba vasaros pirmenybės buvo organizuojamos 10-yje Lietuvos miestų.

Tačiau 2018 m., su Lietuvos futbolo federacijos pagalba, nutarta žengti didelį kokybinį ir kiekybinį žingsnį į priekį – dar labiau plėsis pirmenybių geografija, bus organizuojami vasaros sezono pradžios ir pabaigos nemokami turnyrai, sukviesiantys pajėgiausias šalies mėgėjų komandas. Didžiausia naujiena – LFML Čempionatas, kuriame komandos varžysis dėl stipriausios Lietuvos mėgėjų komandos vardo.

„Labai malonu, jog noras plėtoti mėgėjų futbolą ir vystyti sporto šaką Lietuvoje yra abipusis. Neabejoju, kad bendradarbiavimas bus konstruktyvus ir naudingas tiek LFF, tiek asociacijai. Turime dar daug neįgyvendintų projektų, kurie prisidės prie futbolo masiškumo didinimo“, – džiugiai kalbėjo LFF Generalinis sekretorius Nerijus Dunauskas.

Nuo pat lygos įkūrimo savo įsteigtais vertingais prizais dalyvius džiuginusi sportinių aprangų gamintoja „Hummel“ ir šiais metais tęs savo paramą mėgėjų futbolui. Prie lygos veiklos ženkliai prisidės ir Kūno kultūros ir sporto departamentas prie LR Vyriausybės.

Informacija dėl registracijos į artimiausią LFML nemokamą vasaros sezono atidarymo turnyrą bus paskelbta balandžio 6 d., lygos Facebook’o paskyroje (nuoroda: https://www.facebook.com/Lietuvosfutbolomegejulyga/) ir internetiniame tinklalapyje (nuoroda: http://lfml.lt/). Čia galite sekti ir visas kitas LFML naujienas!

 

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS