„Betsafe-Futsal A lygoje“ – įspūdingos lyderių pergalės

Savaitgalį po pertraukos sugrįžo Lietuvos „Betsafe-Futsal A lygos“ pirmenybės. 6-ajame ture prasitęsė įspūdingai čempionate startavusio Gargždų „Pramogos-SC“ klubo pergalių serija, o favoritams sekėsi skirtingai.

E. Šemioto/Kaunodiena.lt nuotr.

Gargždiškiai namuose susitiko su kitais naujokais Jonavos „Vikingais“, kuriems praeitame ture pavyko iškovoti triuškinamą debiutinępergalę. Grėsmingai jie atrodė ir Žemaitijoje, kur po pirmojo kėlinio pirmavo 4:3, nors nuo septintos minutės jie žaidė be pašalinto Eisvino Utyros, kuris šią savaitę debiutavo Lietuvos rinktinėje.

Po pertraukos „Pramogos-SC“ daugiau nei dešimt minučių bandė pralaužti varžovų gynybos sieną, kol tai pavyko padaryti su dideliu proveržiu. Keturių minučių tarpe pasižymėję Valdas Pocevičius, Karolis Urbaitis ir Andrius Marcinkevičius užtikrino šeimininkų pergalę 6:5, kurią paskutinėmis minutėmis bandė atimti įvartį įmušęs Martynas Stankevičius ir kiti Jonavos komandos žaidėjai.

Dabar Gargždų „Pramogos-SC“ užima pirmą vietą su 15 iškovotų taškų iš tiek pat galimų. Mindaugo Jonelio auklėtiniai per šešis mačus įmušė 27 įvarčius ir tai yra aštuoniais daugiau, nei artimiausi persekiotojai bei čempionų titulą ginantys Kauno „Vyčio“ futbolininkai.

„Vytis“, savo ruožtu, neturėjo daug vargo Mažeikiuose. Jie 6:3 sutriuškino VIP klubą (7 tšk.) ir dabar yra surinkę 12 taškų. Nugalėtojams įvarčius pelnė Klebertas Ferreira (2), Genigle Delmiro, Afranio Luizas ir Baltijos taurėje sėkmingai pasirodę Justinas Zagurskas ir Deividas Stradalovas.

Kauniečiams į nugarą sėkmingai kvėpuoja Klaipėdos „Koralas“ (12 tšk.), kuris į taškų dar neiškovojusio „Vievio žiedo“ vartus įmušė net devynis įvarčius ir šventė triuškinamą pergalę 9:3. „Hat-trickus“ nugalėtojams pelnė vieni rezultatyviausių čempionato žaidėjų Deividas Lukošius ir Aurimas Skurdelis.

Ne taip sėkmingai turas susiklostė Panevėžio „Baltijai“ (8 tšk.), kuri svečiuose iššvaistė turėtą dviejų įvarčių persvarą ir pralaimėjo Kauno „Inkarui“ (7 tšk.) 3:4. Pergalę pastariesiems nukalė Jauniaus Juozaičio ir Luko Sendžiko įvarčiai – abu žaidėjai pasižymėjo po du kartus.

Kauno „Inkaras“ – Panevėžio „Baltija“ 4:3 (0:1)
Kauno VDU salė
Įvarčiai: 11 min. T. Švelna (0:1), 22 min. A. Šteinas (0:2), 35 min. L. Sendžikas (1:2), 36 min. J. Juozaitis (2:2), 37 min. L. Sendžikas (3:2), 38 min. J. Juozaitis (4:2), 39 min. D. Paulauskas (4:3).

Gargždų „Pramogos-SC“ – Jonavos „Vikingai“ 6:5 (3:4)
Gargždų miesto Policijos salė
Įvarčiai: 1 min. A. Ramonas (0:1), 5 min. M. Perepliotovas (0:2, į savus vartus), 8 min. K. Urbaitis (1:2), 10 min. B. Spietinis (1:3), 13 min. K. Urbaitis (2:3), 13 min. V. Chernyakov (2:4), 16 min. A. Staponka (3:4), 32 min. V. Pocevičius (4:4), 33 min. K. Urbaitis (5:4), 36 min. A. Marcinkevičius (6:4), 37 min. M. Stankevičius (6:5)
Pašalintas: 7 min. E. Utyra („Vikingai“)

Mažeikių VIP – Kauno „Vytis“ 3:6 (0:3)
Mažeikių sporto kompleksas
Įvarčiai: 6 min. G. Delmiro (0:1), 11 min. J. Zagurskas (0:2), 20 min. D. Stradalovas (0:3), 23 min. R. Leliūga (1:3), 23 min. K. Ferreira (1:4), 31 min. M. Šluta (2:4), 35 min. K. Ferreira (2:5), 38 min. A. Luiz (2:6), 40 min. E. Blažys (3:6).
Pašalintas: 32 min. A. Bulošas (VIP).

Vilniaus „Turbotransfers“ – Vilniaus Dailės akademija 5:1 (3:0)
LEU sporto salė, Vilnius
Įvarčiai: 6 min. M. Leonavičius (1:0), 13 min. A. Tamaliūnas (2:0), 20 min. M. Leonavičius (3:0), 28 min. T. Statkevičius (4:0), 31 min. A. Voskunovič (4:1), 34 min. P. Šarynskis (5:1, į savus vartus).
Pašalintas: 16 min. G. Skrockas (Dailės akademija)

„Vievio žiedas“ – Klaipėdos „Koralas“ 3:9 (0:3)
Įvarčiai: 4 min. A. Skurdelis (0:1), 5 min. D. Lukošius (0:2), 12 min. A. Skurdelis (0:3), 22 min. D. Stankevičius (0:4), 23 min. E. Vainoras (0:5), 23 min. M. Marcinkevičius (1:5), 25 min. J. Učajevas (2:5), 36 min. A. Skurdelis (2:6), 37 min. A. Romeiko (3:6), 39 min. D. Lukošius (3:7), 39 min. R. Rusys (3:8), 40 min. D. Lukošius (3:9)