Neįgaliesiems

Betsafe Futsal A lygos 7 turo anonsas

Jau šį savaitgalį Lietuvos Futsal A lygoje bus sužaisti septintojo turo susitikimai. Šįkart ne visos rungtynės vyks sekmadienį. Po du mačus bus žaidžiama tiek šeštadienį, tiek sekmadienį, o šį turą praleis Vilniaus FC „Bekentas“.

Apie būsimas akistatas šiek tiek plačiau – pateiktame turo anonse:

Jonavos „Vikingai“ – Gargždų „Pramogos – SC“
Rungtynių data: 2018-12-08 (šeštadienis)
Rungtynių laikas: 11:00 (tiesioginė transliacija Futsal.lt FB puslapyje)
Rungtynių vieta: Jonavos sporto arena

Kol kas Futsal A lygoje pirmaujantys Jonavos „Vikingai“ namuose priims kitą komandą, kuri taip pat nėra pralaimėjusi šiame sezone – tai Gargždų „Pramogos – SC“. Šias komandas kol kas skiria vos vienas taškas, todėl pergalės atveju gargždiškiai aplenktų „Vikingus“, bet lengvų rungtynių jie tikrai nesulauks.

Svečiams iš Gargždų viską apsunkins ir rungtynių laikas. Šeštadienį komandos žais 11 valandą ryto, todėl iš Gargždų „Pramogos – SC“ ekipa turės išvykti gerokai anksčiau. Nepaisant to, „Pramogos – SC“ galvoja tik apie pergalę Jonavoje.

„Pradėsiu gal nuo to, kad rungtynių laikas tikrai „labai geras“, – mintis dėstyti pradėjo Gargždų lyderis Aurimas Skurdelis.

„Susitinka dvi dar nepralaimėjusios komandos, tai rungtynės turėtų būti įdomios, bet tuo pačiu ir atsargios. Jonavos komanda į savo gretas pasikvietė praktiškai vieną naują žaidėją ir jų žaidime, tai matosi, truputį teko susipažinti su jų deriniais, bet mūsų uždaviniai bus apsiginti, uždaryti erdves varžovams ir, žinoma, iškovoti pergalę. Komanda nusiteikusi kovingai ir pažada kovoti dėl kiekvieno centimetro“, – tęsė A. Skurdelis, kuris su komandai rimtai ruošiasi šioms rungtynėms.

Dėl tokio ne itin patogaus laiko „Vikingų“ žaidžiantysis treneris Jurijus Jeremejevas atsiprašė būsimų savo varžovų, kuriuos jis laiko rimčiausiu šio sezono išbandymu.

„Mums tai bus kol kas rimčiausias iššūkis šį sezoną. Mes labai gerbiame Gargždų komandą ir visą Gargždų futbolą, už jų miestelio gilias futbolo tradicijas ir kultūrą. „Pramogos – SC“ laikome čempionato lyderiais, tad esame nusiteikę labai rimtai. Suprantame, kad mūsų laukia sunkios rungtynės dėl „6“ taškų, kuriuos mes privalome, žaisdami Jonavoje, įsirašyti į savo sąskaitą. Dar norėčiau atsiprašyti Gargždų ekipos už tokį ankstyvą šeštadienio laiką, bet tikiuosi, kad tai nesutrukdys jiems surinkti pajėgiausios sudėties“, – kalbėjo J. Jeremejevas.

Mažeikių VIP – Kauno „Vytis“
Rungtynių data: 2018-12-08 (šeštadienis)
Rungtynių laikas: 14:00
Rungtynių vieta: Mažeikių sporto kompleksas

Po penkių sužaistų rungtynių Mažeikių komanda turi 0 taškų, nes pralaimėjo visas žaistas rungtynes. Šįkart jie namuose susikaus su šalies čempionu ir visas keturias rungtynes šiais metais laimėjusiu Kauno „Vyčio“ klubu, todėl poros favoritas – kaip ir aiškus ir nekeliantis abejonių.

Tačiau VIP ekipa į aikštelę tikrai nežengs iškart nuleidę savo galvas. Turbūt galima įsivaizduoti pasakiškiausią scenarijų – pirmi taškai iškovoti prieš Lietuvos čempionus. Žinoma, Mažeikių komanda padebesiais neskrajoja ir supranta, kad jų laukia sunkios rungtynės, bet VIP nariai ketina atiduoti visas jėgas prie savųjų žiūrovų.

VIP žaidėjas Martynas Viluckas tai patvirtino. Futbolininkas taip pat mano, kad tai, jog klubas kol kas turi 0 taškų, tikrai neatspindi jų šių sezono žaidimo.

„Manau, kad be taškų esame ne pagal žaidimą. Galėjome taškų iškovoti tiek prieš Akmenę, tiek prieš „TurboTransfers“. „Turbo“ pasinaudojo savo progomis ir įmušė mums įvarčius praktiškai į tuščius vartus, kai jau turėjome žaisti su penkiais aikštės žaidėjais. Prieš „Akmenę“ mus pavedė teisėjavimas“, – teigė M. Viluckas.

Šįkart futbolininkas tikėsis platesnės sėkmės šypsenos, nes kol kas nuo Mažeikių sėkmė yra nusisukusi.

„Nuotaikos nėra labai geros, visgi pralaimėjimai komandos klimatui pliuso neprideda. Tačiau su „Vyčiu“ žaisime namuose ir galime pasiūlyti tik rimtą kovą, stengtis dėl kiekvieno aikštės centimetro ir lengvai nepasiduoti. Tikimės, kad gal pagaliau turėsime daugiau sėkmės. Mums trūksta sportinės Fortūnos, nes mūsų žaidimas tikrai nėra blogas, bet kartais paprasčiausiai nepasiseka. Galbūt prieš „Vytį“ tos sėkmės bus daugiau“, – prieš būsimas rungtynes vylėsi M. Viluckas.

Tuo metu „Vyčio“ kapitonas Justinas Zagurskas aiškiai pabrėžė, kad jo ekipa sieks penktosios pergalės šiame sezone, bet varžovų nenuvertina, ypač, kai reikės žaisti po netrumpos kelionės į Mažeikius.

„Laukia tolima kelionė į Mažeikius. Mažeikiuose visada yra sunku žaisti, tiek dėl jų salės, tiek dėl jų žemaitiško rodomo charakterio savų žiūrovų akivaizdoje, beje jų komanda šiais metais yra sustiprėjusi, tai bus sunki dvikova. Mūsų komanda yra pasiruošusi ir kaip kiekvienoms rungtynėms susikoncentravusi 100%. Ne išimtis ir šios rungtynės, atiduosime viską, kad iš Mažeikių išvažiuotume su trimis taškais“, – ryžtingai kalbėjo J. Zagurskas, kurio ekipa, pergalės atveju ir palankiai susiklosčius rungtynėms Jonavoje, pakiltų į pirmą vietą.

VDA – FK „Akmenė“
Rungtynių data: 2018-12-09 (sekmadienis)
Rungtynių laikas: 16:00
Rungtynių vieta: Lietuvos edukologijos universiteto sporto salė

Sekmadienį dvejos rungtynės bus žaidžiamos Vilniuje, o pirmosiose iš jų susitiks į pralaimėjimų liūną patekusi VDA ir praėjusią savaitę nežaidusi FK „Akmenė“.
FK „Akmenė“ savo paskutines rungtynes žaidė tik lapkričio 18 dieną, kai 8:5 įveikė Mažeikių VIP ekipą. Šiuo metu „Akmenė“ turi 6 taškus ir lenkia savo būsimus varžovus VDA trimis taškais.

VDA ekipa nelaimi jau kurį laiką. Šeštajame ture jie pralaimėjo Gargždų komandai, o praėjusį savaitgalį žaidė atidėtas antrojo turo rungtynes su FC „TurboTransfers“, bet ir jas pralaimėjo, tik rezultatu 2:6.

Prieš Akmenės komanda VDA tikėsis, kad jiems pagaliau pavyks iškovoti pergalę ir taškais pasivyti tą patį FK „Akmenės“ kolektyvą.

„Norėtųsi pagaliau nutraukti pralaimėjimų periodą. Ruošiamės įprastai, analizuojame, ką darome blogai ir kame esame stiprūs. Tikimės, kad pavyks labiau išnaudoti savo privalumus ir sužaisti geriau“, – trumpai būsimas rungtynes pakomentavo VDA kapitonas Artūras Žarnovskis.

FK „Akmenės“ treneris Armando Tarlazis pabrėžė faktą, kad jau du savaitgalius jo ekipa nežaidė, todėl tikrai sunku prognozuoti, kaip jiems pavyks sužaisti su VDA komanda.

„Visada sunku atspėti, kaip pavyks sužaisti, o ypač po dviejų savaičių pertraukos. Šis faktorius mums gali ir padėti, ir paveikti neigiamai. Žaisime ant mums naujos dangos, todėl reikės stengtis kuo greičiau prie jos priprasti. Tikiuosi, kad mūsų žaidimas toliau gerės, o aš reikalausiu tik vieno – pastangų. Jei tos pastangos bus matomos, mes galime laimėti prieš bet ką. VDA yra tikrai stipri komanda ir mes laukiame sunkių rungtynių, bet tikimės, kad pavyks pasiekti gerą rezultatą“, – sakė tiesiog Mandinho vadinamas „Akmenės“ žaidžiantysis treneris.

FC „TurboTransfers“ – FK „Sportidus“
Rungtynių data: 2018-12-09 (sekmadienis)
Rungtynių laikas: 18:00
Rungtynių vieta: Lietuvos edukologijos universiteto sporto salė

Dar kita akistata Vilniuje įvyks tarp FC „TurboTransfers“ ir Panevėžio FK „Sportidus“ ekipų. „TurboTransfers“ ekipa šiuo metu yra įgavusi neblogą sportinę formą ir laimėjo paskutines dvi žaistas rungtynes prieš Mažeikių VIP (8:3) ir VDA (6:2).

„Sportidus“ situacija atvirkštinė. Po geros sezono pradžios ir dviejų pergalių Panevėžio ekipa nelaimėjo jau paskutinių trijų rungtynių, kartą sužaisdama lygiosiomis ir du kartus pralaimėdama.

Dėl to abi ekipos sau kelia vienodus tikslus – laimėti. „TurboTransfers“ nori trečiosios pergalės iš eilės, o „Sportidus“ sieks nutraukti nelaimėtų rungtynių seriją.
„Kadangi iškovojome dvi pergales iš eilės, tai sieksime laimėti ir sekmadienį. Varžovai turi tiek pat taškų kaip ir mes, todėl, laimėjus, būtų galimybė įsitvirtinti ketvirtoje vietoje. Panevėžio salės futbolas garsėja savo tradicijomis, todėl varžovus vertiname, nepaisant to, sieksime tik pergalės“, – prieš septintąjį turą kalbėjo „TurboTransfers“ treneris Marijus Rimas.

Tuo metu „Sportidus“ strategas Virginijus Kulišauskas sakė: „Šiame sezone visos komandos yra vienodai stiprios, tik ne visos pasiekė savo sportinės formos piką. Vertiniame ir gerbiame visus varžovus, todėl esame nusiteikę rimtai kovai“.
 
Informacija: Futsal.lt

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS