Neįgaliesiems

„Betsafe LFF Supertaurėje“ dalyviai tikisi intrigos

Pirmadienį Lietuvos futbolo federacijos (LFF) būstinėje vyko „Betsafe LFF Supertaurės“ dalyvių Marijampolės „Sūduvos“ ir Vilniaus „Žalgirio“ klubų spaudos konferencija, kurioje komandų atstovai pasidalijo mintimis apie sezono premjeros dvikovą.

Nuo 1996 metų organizuojamose Supertaurės varžybose pirmą kartą istorijoje tarpusavyje susitiks „Sūduvos“ ir „Žalgirio“ ekipos. Praėjusiais metais marijampoliečiai iškovojo Lietuvos A lygos titulą, o sostinės klubas kėlė į viršų „SHARP LFF taurės“ trofėjų.

Suvalkijos komandos strategas Vladimiras Čeburinas spaudos konferencijoje teigė, kad intrigos į rungtynes turėtų įnešti pastaraisiais metais vyraujanti arši komandų konkurencija: „Iš tiesų, abi komandos yra pasirengusios ir po praėjusio sezono joms bus didelė motyvacija išsiaiškinti, kas yra stipriausi. Tai yra svarbios rungtynės dėl trofėjaus ir jos turėtų būti labai įdomios“.

„Sūduva“ išliko panaši į tą, kuri žaidė praėjusiais metais, o iš „Žalgirio“ nesitikiu didelės futbolo filosofijos pasikeitimo, nes žaidėjai šiam sezonui buvo surinkti pagal buvusio trenerio norus. Galbūt žaidimo braižas šiek tiek keisis, bet mes ruošiamės žaisti savo futbolą ir motyvacija bus svarbus aspektas. Kiekviena iš komandų nori turėti gerą sezono pradžią ir rungtynėse norės parodyti, ką nuveikė tarpsezonyje. Taurės rungtynės turi savitą atspalvį. Pabrėšiu, tai nėra čempionato mačas, o dvikova, kurią pralaimėjęs, tu nieko nepataisysi ir nepakeisi“, – teigė du A lygos titulus su „Sūduva“ iškovojęs V. Čeburinas.

Atsiprašęs dėl vyriausiojo trenerio Mareko Zubo negalėjimo dalyvauti spaudos konferencijoje, jį pakeitęs „Žalgirio“ sporto direktorius Deividas Česnauskis tvirtino nekantraujantis sulaukti sezono pradžios: „Džiaugiuosi, kad artėja naujasis sezonas ir įdomios Supertaurės rungtynės. Futbolo bendruomenė turbūt jau yra išsiilgusi futbolo, o mes atsakingai ruošiamės ir dėliojamės planus. Ko gero, silpniausia grandis dabar yra puolimo linija. Savo treniruočių procesą esame suplanavę, bet trūksta žaidėjų, norime pasistiprinti dar iki Supertaurės rungtynių“.

„Žalgirio“ klubo veteranas Saulius Mikoliūnas išreiškė apmaudą, jog viešame balsavime rungtynių vieta nebuvo išrinktas Vilnius, bet neslėpė, jog nusiteikimas laimėti pirmąjį sezono trofėjų nuo to nebus mažesnis: „Laukia labai įdomios rungtynės. Dvikovos tarp „Žalgirio“ ir „Sūduvos“ yra labai ypatingos, nes tai yra stipriausios Lietuvos komandos,pastaraisiais metais konkuruojančios dėl titulo“.

„Žiūrovams tai bus puiki proga išvysti šias komandas naujajame sezone ir įsitikinti, kas kels trofėjų į viršų. Mane nustebino, kad Marijampolė buvo išrinkta Supertaurės rungtynių miestu, tad, manau, vilniečiams reikėtų labiau pasistengti domėtis futbolu, vaikščioti į rungtynes, padėti komandai ir miestui“, – dėstė S. Mikoliūnas.

Buvęs S. Mikoliūno komandos draugas Algis Jankauskas, kuris palikęs „Žalgirį“ iškovojo du A lygos titulus iš eilės „Sūduvos“ klube, teigė, jog jo komandai nestigs noro iškovoti pirmąjį titulą: „Pusantro mėnesio vykstantis pasirengimas, į kurį susideda didelis treniruočių krūvis ir kontrolinės rungtynės, yra sunkus. Aišku, visi su nekantrumu laukia oficialių rungtynių. Kaip ir pernai, pradėsime sezoną nuo Supertaurės varžybų ir mes norime iškovoti trofėjų“.

„Yra toks posakis – istorija mėgsta tik nugalėtojus. Norėtųsi, jog tuose istorijos puslapiuose būtų „Sūduvos“ vardas. Man labai patinka, kai futbole yra intriga. Kadangi turime nemažai nuo praėjusio sezono išlikusių žaidėjų, mums bus lengviau susižaisti, bet, manau, pergalę iškovos tie, kurie bus labiau užsivedę, agresyvesni ir įdės daugiau jėgų“, – kalbėjo „Sūduvos“ kapitonas.

Bilietus į Marijampolės manieže vyksiančias „Betsafe LFF Supertaurės“ rungtynes galima įsigyti Tiketa.lt ir Tiketa bilietų platinimo kasose. Bilietų kaina – 5 eurai. Artėjant rungtynėms bilietai brangs.

Bilietams neįgaliesiems taikoma 50 proc. nuolaida. Vaikams iki 10 m. amžiaus – įėjimas nemokamas.

Rungtynės bus transliuojamos TV6 kanalu, o dvikovoje vyks interaktyvi TV studija.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS