Neįgaliesiems

Birštone įvyks geriausių Lietuvos jaunųjų futbolininkų šventė

Rugpjūčio 10 dieną Birštone laukia LFF Elitinės jaunių lygos sezono finalinis akordas. Birštono gyventojai ir svečiai kviečiami 15 valandą miesto stadione stebėti dviejų geriausių U-17 lygos komandų dvikovos dėl aukso medalių, o vėliau U-19 ir U-17 komandos keliaus į apdovanojimus.

Robertas Každanas / LFF.lt informacija

Birštone dėl U-17 lygos trofėjaus kovos Vilniaus FM „Ateitis” su Nacionalinės futbolo akademijos-2000 komanda. Vilniečiai debiutiniame lygos sezone 2015 metais buvo antri, o NFA vaikinai sieks apginti nugalėtojų titulą.

Sezono uždarymo renginys su apdovanojimų ceremonija po rungtynių vyks Stakliškėse. Jame dalyvauti kviečiami visų 16 Elitinėje jaunių lygoje žaidusių komandų atstovai.

Renginyje bus apdovanotos U-19 ir U-17 lygų komandos-prizininkės, rezultatyviausi žaidėjai, geriausi sezono vartininkai, gynėjai, saugai ir puolėjai.

Šiemet U-19 lygoje geriausiai pasirodė PFA-SG-„Panevėžys”, VFM-„Žalgiris”, NFA-1999 komandos, o U-17 lygos medalius užsitikrino FM „Ateitis” , NFA-2000 ir VFM-„Žalgiris”.

Rezultatyviausiais žaidėjais U-19 lygoje šiemet tapo Almantas Eidėjus, Paulius Obolevičius ir Jonas Skinderis. U-17 lygoje įvarčių gausa išsiskyrė Matas Gudaitis, Artūr Dolžnikov ir Justinas Marazas.

 Sekite Elitinės jaunių lygos naujienas per „Facebook”.

 

SUSIJUSIOS NAUJIENOS

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS