Neįgaliesiems

Birželį – Lietuvos vyrų rinktinės kovos Baltijos taurėje

Praėjusiais metais dėl COVID-19 neįvykęs Baltijos taurės turnyras buvo perkeltas į šiuos metus. Lietuvos, Latvijos ir Estijos rinktinės dėl trofėjaus artimiausią birželį.

Trijų Baltijos valstybių futbolininkai tarpusavyje susitiks po sykį. Kiekviena ekipa sužais vienerias rungtynes namuose bei vienerias išvykoje.

Birželio 1-ąją 19 valandą Lietuvos rinktinė namuose susitiks su Estijos komanda, o jau po trijų dienų, birželio 4-ąją, Valdo Urbono treniruojamos ekipos lauks kelionė į Latviją ir akistata su šios šalies rinktine.

Turnyrą birželio 10-ąją tarpusavio rungtynėmis užbaigs Estijos ir Latvijos rinktinės.

„Gaila, kad praėjusiais metais susiklosčiusi situacija neleido surengti turnyro, tačiau tikimės, kad šių metų vasarą situacija bus geresnė ir bus galima išsiaiškinti stipriausią regiono rinktinę. Baltijos taurės kovos susilaukia nemažo dėmesio visose trijose šalyse, tad tikimės, kad sirgaliams pavyks padovanoti gerų emocijų“, – kalbėjo Lietuvos futbolo federacijos prezidentas Tomas Danilevičius.

Šiame turnyre nugalėtojų titulą gins Latvijos rinktinė – būtent ji 2018–aisiais tapo pastarojo Baltijos taurės turnyro laimėtoja.

Latvijos rinktinė yra daugiausiai kartų tapusi šio turnyro nugalėtojais – tai jie padarė 13 kartų. Lietuvos ekipos sąskaitoje – 10 pergalių, estai triumfavo 3 sykius.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS