Brazilų vedamas „Vytis“ sutriuškino „Celsį“

Antradienį Lietuvos Futsal A lygoje baigėsi 13-asis turas. Dar vieną triuškinamą pergalę iškovojo lygos lyderiai Kauno „Vytis“, kuris namuose 6:2 nugalėjo kitą miesto komandą „Celsį“.

Šeimininkai primetė savo žaidimą nuo pirmų minučių. Trečią minutę Genigle Delmiro stipriu smūgiu nepaliko vilčių vartininkui Armandui Indrašiui, o po kelių minučių Alexandre Costa nuginklavo varžovą antrą kartą.

Visgi „Celsis“ pirmąjį kėlinį užbaigė aukšta nata ir 15 minutę jiems pavyko sušvelninti rezultatą – tiksliai pasižymėjo Lukas Sendžikas.

Po pertraukos „Vytis“ lėtai, bet skynėsi kelią prie varžovų vartų ir 22 minutę A. Costa padidino persvarą iki dviejų įvarčių. Brazilas žibėjo aikštėje ir po kiek daugiau nei dešimties minučių vėl buvo įvykių epicentre bei įtvirtino savo „hattricką“.

38 minutę G. Delmiro savo įvarčiu pavertė rezultatą gėdingu varžovams, bet šie po minutės sugebėjo sušvelninti rezultatą, kai L. Sendžikas įveikė vartų sagą Andsoną Vieirą. Tačiau prasta „Celsio“ gynyba paskutinėmis sekundėmis dar spėjo pelnyti ir šeštą įvartį – ketvirtą kartą įmušė A. Costa.

Po šios pergalės „Vytis“ (30 tšk.)  užima pirmą vietą ir vienu tašku lenkia Panevėžio „Baltiją“. Tuo tarpu „Celsis“ (8 tšk.) užima priešpaskutinę vietą.

Sekmadienį vykusiame kitame mače Radviliškio „Lokomotyvas“ (18 tšk.) 6:2 nugalėjo Vilniaus „Bekentą“ (21 tšk.), kuriam tai yra smūgis viltims iškovoti titulą.

Rungtynių statistika:

Kauno „Vytis“ – Kauno „Celsis“ 6:2 (2:1)
Įvarčiai: 3 min. G. Delmiro (1:0), 5 min. A. Costa (2:0), 15 min. L. Sendžikas (2:1), 22 min. A. Costa (3:1), 33 min. A. Costa (4:1), 38  min. G. Delmiro (5:1), 39 min. L. Sendžikas (5:2), 40 min. A. Costa (6:2).

Radviliškio „Lokomotyvas“ – Vilniaus „Bekentas“ 6:2 (2:0)
Įvarčiai: 2 min. V. Pocevičius (1:0), 9 min. M. Makutinovičius (2:0), 23 min. T. Sirevičius (3:0), 25 min. V. Bartoševič (3:1), 31 min. A. Tamaliūnas (4:1), 33 min. E. Mučinis (5:1), 37 min. A. Falčik (5:2), 39 min. M. Makutonovičius (6:2).