Neįgaliesiems

Bulgarija patvirtino sudėtį dvikovai su Lietuva

Šį mėnesį Europos rinktinės pratęs savo pasirodymus kitų metų Europos čempionato atrankos varžybose.

Primename, kad Lietuvos rinktinė spalio 14 dieną išvykoje žais su Bulgarijos ekipa, o spalio 17-ąją namuose priims Vengrijos futbolininkus.

LFF.lt jau rašė apie Lietuvos rinktinės sudėtį, o taip pat savo sudėtis tvirtina ir būsimi varžovai – savo sudėtį jau paskelbė ir Mladeno Krstajičiaus treniruojama Bulgarijos rinktinė.

Spalio 14-ąją bulgarai Sofijoje susitiks su Lietuvos rinktine, o spalio 17 dieną kontrolinėje akistatoje išvykoje susitiks su Albanijos futbolininkais.

„Bulgarai bus pavojingi. Teko matyti nemažai Bulgarijos čempionato rungtynių, nes jie yra mūsų priešininkai, ten žaidžia mūsų futbolininkas Faustas Steponavičius.

Atmosfera, kuri dabar gaubia Bulgarijos futbolą – įspūdinga, nedaug atsiliekanti nuo stipriausių Europos klubinių čempionatų. Rinktinės žaidėjai turi daug žaidybinės praktikos, tai gal nėra skambios pavardės, kaip kad turi vengrai, bet tikrai kokybiškas varžovas.

Kirilas Despodovas neseniai perėjo į Salonikų PAOK, Ilia Grujevas – į „Leeds United“, keli žaidėjai žaidžia Italijos „Serie A“ ir „Serie B“. Bulgarai jau šešias rungtynes irgi nesugeba laimėti, tad taip pat yra pergalių ištroškusi komanda.

Rimtas priešininkas, kurį pažįstame gerai. Laukia rimtas mačas su tiesioginiu turnyro lentelės oponentu“, – apie Bulgarijos rinktinę kalbėjo lietuvių treneris Edgaras Jankauskas.

Bulgarijos rinktinės žaidėjų sudėtis dvikovoms su Lietuva ir Albanija:

Vartininkai

Ivanas Diulgerovas („Cherno More“), Danielis Naumovas (CSKA 1948), Dimitaras Mitovas („St. Johnstone“, Škotija).

Gynėjai

Kristianas Dimitrovas (Sofijos „Levski“), Simeonas Petrovas (CSKA 1948), Dimo Krastevas („Catanzaro“, Italija), Valentinas Antovas („Cremonese“, Italija), Aleksas Petkovas (Vroclavo „Śląsk“, Lenkija), Ivanas Turicovas (Sofijos CSKA), Viktoras Popovas („Černo More“), Patrikas Gabrielis Galčevas (Sofijos „Levski“).

Saugai

Joni Stojanovas (Ber Ševos „Hapoel“, Izraelis), Marinas Petkovas (Sofijos „Levski“), Ilia Gruevas („Leeds United“, Anglija), Andrianas Kraevas (Sofijos „Levski“), Ivailo Čočevas (CSKA 1948), Ivanas Jordanovas (Razgrado „Ludogorec“), Ilianas Ilievas („Kifisia“, Graikija), Dominikas Jankovas (Razgrado „Ludogorec“), Lukasas Petkovas („Greuther Fürth“, Vokietija).

Puolėjai

Kirilas Despodovas (Salonikų PAOK, Graikija), Spasas Delevas (Razgrado „Ludogorets“), Georgis Rusevas (CSKA 1948), Martinas Minčevas („Caykur Rizespor“, Turkija), Preslavas Borukovas („Arda“).

Lietuvos ir Bulgarijos rungtynės kitą šeštadienį nuo 19 valandos – tiesiogiai VIAPLAY kanalu.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS