Neįgaliesiems

C. Falchas: „Esu patenkintas mūsų žaidimu“

Lietuvos jaunimo (U-21) rinktinės treneris Caritas Falchas po pralaimėtos dvikovos Lenkijai teigė, jog jo auklėtiniai aikštėje įrodė, kad yra verti žaisti ir pažymėjo, jog jiems yra, kur patobulėti.

Vyrų rinktinės pamaina Gargžduose vykusiose Europos čempionato trečio turo rungtynėse žaidė drąsiai ir turėjo kelias realias progas įmušti, bet lenkai buvo šaltakraujiškesni ir nubaudė lietuvius.

„Padarėme daug gerų sprendimų aikštėje ir tai matėsi. Daugelis mūsų startinės sudėties žaidėjų rungtyniauja Lietuvoje. Taip pat turime legionierių. Visi jie parodė, kad nusipelnė vietos sudėtyje ir rungtynių metu įrodė, kad jie yra tinkamiausi. Aš esu patenkintas mūsų žaidimu“, – sakė C. Falchas.

„Ko mes norėjome sulaukti iš šių vaikinų, tai sunkaus darbo ir pasitikėjimo savimi. Žaidėme po sunkaus pralaimėjimo Danijoje, bet, manau, kad mes pamatėme tuos pozityvius dalykus.“

„Vaikinai labai stengėsi, o taip pat drąsiai ėjome į priekį, tad esu labai patenkintas mūsų žaidimu. Mūsų sėkmės pagrindas yra sunkus darbas bei sunkesnė dalis – pasitikėjimas savimi, kuris pasimato žaidžiant su kamuoliu. Jeigu būtume buvę šiek tiek šaltakraujiškesni kai kuriose situacijose, mes būtume galėję sužeisti Lenkijos komandą. Mes ties tuo dirbsime“, – dėstė strategas.

Vienas labiausiai mače išsiskyrusių futbolininkų Justas Lasickas išliejo apmaudą, kad lietuviai galėjo kur kas išspausti daugiau nei galutinis rezultatas: „Visi aikštėje jautėme, kad lenkai yra pažeidžiami. Tai nebuvo kaip rungtynės su Danija, po kurių norėjome įrodyti, kad nesame tokie prasti. Turėjome pusprogių, bet futbole kartais pritrūksta sėkmės. Apmaudu, kad nepasisekė, bet nenuleidžiame galvų ir mūsų laukia daug rungtynių. Turime labai įdomią komandą, kurioje kiekvienas žaidėjas gali atsiduoti ir tikėkimės, kad iškovosime daugiau taškų“.

„Komandoje pasirinkti tokie žaidėjai, kurie nepalūžta po tokių pralaimėjimų. Iš tų pralaimėjimų turėsime, ką pasimokyti ir ateityje būsime tik stipresni. Praeitos rungtynės buvo labai prastos, bet šiandien žaidimas buvo kitoks ir daug geresnis. Judame į priekį ir ateityje tikrai viskas bus geriau.“

„Šiandien neblogai jaučiausi aikštėje. Galbūt prie to prisidėjo ir tai, kad gaunu laiko savo klube. Be abejo, kai ateina žmonės per lietų į rungtynes palaikyti, tai suteikia papildomų jėgų”, – tikino saugas.

C. Falcho ir J. Lasicko komentarai:

 

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS