Neįgaliesiems

C. Falchas: „Progresuojame ir žaidžiame vis geriau“

Lietuvos U-21 rinktinės treneris Caritas Falchas teigia, kad lygiosios 2:2 su Farerų salų komanda Europos čempionato atrankos varžybose išryškino jo auklėtinių trūkumus, bet taip pat pasidžiaugė jų progresu.

Fareruose lietuviai pirmavo 1:0 po Edgaro Utkaus baudos smūgio. Vėliau oponentai išlygino ir net persvėrė rezultatą.  Per pridėtą rungtynių laiką Justui Lasickui pavyko realizuoti paskirtą vienuolikos metrų baudinį ir išplėšti lygiąsias 2:2.

„Rungtynėse su Farerų salomis mes agresyviai spaudėme varžovus. Žaidėme gerai, pasitikėjome savimi kontroliuojant kamuolį. Mes netgi sukūrėme daugiau progų įmušti, nei pirmosiose tarpusavio rungtynėse, kur laimėjome 3:0. Skirtumas tas, jog jie pelnė įvarčius po dviejų standartinių situacijų – kampinio ir baudos smūgio – kuriose mes praradome koncentraciją ginant varžovus. Be to, mes neišnaudojome puikių progų įmušti. Labai gaila, kad mūsų stiprų pasirodymą aikštėje sugadino dvi paprastos standartinės situacijos. Iš to turime pasimokyti“, – sakė C. Falchas

Lietuvos komandoje pirmą kartą rungtynes startiniame vienuoliktuke pradėjo U-19 rinktinėje žaidę Matas Vareika, Edgaras Utkus ir Justinas Marazas. C. Falchas apie jų žaidimą sakė: „Esu patenkintas jaunaisiais žaidėjais, kurie aikštėje demonstravo individualius įgūdžius su kamuoliu žaisdami greitai ir su kamuoliu. Žinoma, jiems reikia daug išmokti, kad suprastų apie spaudimą, kamuolio valdymą ir sprendimų priėmimą, bet esu patenkintas jų žaidimu‘.

Spalio 16 d. lietuviai Valekaoskio mieste susitiks su Suomija. Jose jau galės žaisti centro gynėjas Rimvydas Sadauskas, bet rungtynes dėl geltonų kortelių praleis Eligijus Jankauskas.

„Neturime traumuotų žaidėjų ir neplanuojame didelių pasikeitimų. Norime vystyti jau paklotus žaidimo pamatus. Progresuojame ir žaidžiame vis geriau. Turime toliau būti agresyviems, pasitikintiems savimi ir toliau žaisti su tokiu atakuojančiu požiūriu. Bet mes negalime prarasti koncentracijos paprastuose aspektuose, kaip kompaktiškumas ar gynyba vienas prieš vieną. Tai yra lengviausia futbolo dalis, susijusi su susitelkimu ir disciplina. Todėl mūsų tikslas yra tai subalansuoti. Kai mes surasime tą balansą, tapsime efektyviais ir atnešime gerus rezultatus Lietuvos futbolui“, – teigė C. Falchas.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS