Neįgaliesiems

Čempionių lygos atrankos turnyro finale „Gintra“ nusileido Škotijos atstovėms

UEFA moterų Čempionių lygos atrankos turnyro 8-osios grupės finalas šeštadienio vakarą įvyko Šiauliuose. Turnyro ir aikštės šeimininkė Šiaulių „Gintra“ 0:3 (0:2) nusileido Glazgo „Glasgow City“ komandai, kuri iškovojo kelialapį į pagrindinį elitinio Europos turnyro etapą.

Trečiąją vietą atrankos grupėje užėmė Airijos čempionė „Shelbourne“, kuri rezultatu 3:0 nugalėjo „Cardiff City“ futbolininkes iš Velso.

Rungtynių pradžia „gintrietėms“ susiklostė nesėkmingai – jau pirmąją rungtynių minutę varžovių puolėja Brenna Lovera nukreipė kamuolį į vartus ir išvedė škotes į priekį – 1:0.

Po šalto dušo Saulės miesto futbolininkės sugebėjo stabilizuoti situaciją ir po kelių minučių jau turėjo šansą išlyginti rezultatą, tačiau Seinai Kashimai realizuoti šanso nepavyko.

Standartinė padėtis 29-ąją susitikimo minutę virto antruoju įvarčiu į „Gintros“ vartus. Kamuolį į vartus pasiuntė Kenzie Weir. Iki pertraukos rezultatas švieslentėje išliko nepalankus šiaulietėms – 0:2.

Po pertraukos situaciją ir toliau kontroliavo varžovės, bet „gintrietės“ vis dažniau kontroliavo kamuolį ir organizavo išpuolius, tačiau aštrumo sukurti ką nors pavojingesnio trūko. Šiauliečių mėginimai ir toliau buvo efektyviai stabdomi, o škotės 67-ąją minutę užtvirtino savo pranašumą pelnydamos trečiąjį įvartį.

fkgintra.lt informacija

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS