Čempionių titulą užsitikrino MFA „Žalgiris“-MRU ekipa

Likus vienam turui iki 2020–2021 m. Merginų elitinės lygos finišo paaiškėjo čempionato nugalėtojos. Šį savaitgalį lauks kova dėl antrosios vietos.

Birželio 9 dienos rungtynėse susitiko dėl čempionių titulo kovojusios MFA „Žalgiris“-MRU bei Ukmergės SC komandos. Vilnietės įrodė savo pranašumą antrajame kėlinyje ir triumfavo rezultatu 7:1. Žemyna Lekavičiūtė pelnė „pokerį“.

„Labai džiaugiuosi šiuo titulu, noriu pagirti komandos žaidėjas už pastangas viso sezono metu. Visoms labai rūpėjo pergalė, nenuleidome rankų ir dabar džiaugsimės triumfu“, – po rungtynių pakomentavo Ž. Lekavičiūtė.

Jonavoje vykusioje dvikovoje FK Vilnius nusileido rezultatu 1:5 „Kauno Žalgirio“ FA komandai, kurios gretose „hetriką“ atliko Ema Kriaučiūnaitė. Kaunietės po pergalės surinko 17-ąjį tašką ir susilygino su Ukmergės SC.

Penktą vietą čempionate užsitikrino FK „Banga“, namuose 3:1 nugalėdamos FA „Utenis“ ekipą. Nors uteniškės antro kėlinio pradžioje pelnė pirmąjį įvartį, tačiau aikštės šeimininkės persvėrė rezultatą.

Dešimtojo turo rungtynės vyks šį savaitgalį. Šeštadienį 11:00 val. rungsis FA „Utenis“ su FK „Vilnius“. Sėkmadienį 11 valandą kovos „Kauno Žalgirio“ FA prieš MFA „Žalgiris“-MRU, o nuo 13 valandos – Ukmergės SC prieš FK „Banga“.