Neįgaliesiems

Čempionų lygos aštuntfinalyje Kauno „Vyčio“ laukia pajėgaus Rusijos klubo iššūkis

Kauno „Vyčio“ salės futbolininkai sužinojo varžovus UEFA Futsal Čempionų lygos aštuntfinalio etape. Lietuvos klubas dėl kelialapio į finalinį aštuonetą susigrums su Jugorsko „Gazprom–Ugra“ ekipa iš Rusijos.

Rungtynės bus žaidžiamos tarp vasario 16 ir vasario 21 dienos Maskvoje.

Kauno „Vyčio“ salės futbolininkams iki aštuntfinalio etapo teko įveikti du barjerus – preliminariame etape jie Jonavoje 3:1 nugalėjo Stokholmo „Hammarby“ ekipą iš Švedijos, o pirmame pagrindinių varžybų etape išvykoje kauniečiai 2:0 palaužė „Hohenstein–Ernstthal“ klubą iš Vokietijos.

Tuo tarpu Rusijos klubas atrankinį turą praleido ir į kovas įsijungė pagrindiniame etape – rungtynėse išvykoje jie 5:2 pranoko „Salines“ salės futbolo klubą iš Bosnijos ir Hercegovinos.

Jugorsko klubas yra įkurtas 1992–aisiais ir šiuo metu varžosi Rusijos čempionate. Komanda du kartus tapo šalies čempione (2015 ir 2018 metais), keturis sykius iškovojo sidabro, septynis – bronzos medalius.

Visgi bene didžiausią pergalę jie pasiekė 2016–aisiais, kai tapo UEFA futsalo taurės laimetojais.

Šios poros nugalėtojas, kaip ir kitų septynių aštuntfinalių laimėtojai, žengs į finalinį UEFA Futsal Čempionų lygos aštuonetą, kuriame ir paaiškės šių metų turnyro čempionas.

Finalinis aštuonetas nuo balandžio 28 iki gegužės 3 dienos vyks Baltarusijos sostinėje Minske.

Šis etapas Baltarusijoje turėjo būti surengtas jau praėjusiais metais, tačiau dėl sunkios koronaviruso situacijos turnyro čempionai paaiškėjo Barselonoje (Ispanija).

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS