Čempionų lygos TOP 16 etape – antra „Vyčio“ nesėkmė

Alytuje vykstančiame futsal Čempionų lygos TOP 16 etape Kauno „Vytis“ pralaimėjo ir antrąsias rungtynes, o tai reiškia, kad aukščiau ketvirtosios vietos nebepakils.

Kauniečiai 1:2 pralaimėjo Slovėnijos čempionui „Dobovec“ klubui, o tai reiškia, kad į finalo ketvertą keliaus turnyro favoritė „Inter“ ekipa iš Ispanijos. Vienintelį „Vyčio“ įvartį pelnė Sandrinho.

„Vyčiui“ itin nesėkmingai susiklostė rungtynių pradžia, kai po standartinės situacijos trečiu smūgiu slovėnams pavyko pelnyti įvartį. Nuo tos akimirkos abi komandos žaidė atvirą, akiai patrauklų, progomis grįstą futbolą.

Dar iki pertraukos „Vytis“ tiesiog privalėjo išlyginti rezultatą, tačiau du Kauno komandos brazilai pabėgę prieš varžovų vartininką įsigudrino nepataikyti į vartų plotą.

Antrojo kėlinio viduryje slovėnai skirtumą padvigubino ir žaidimas automatiškai „sėdo“. „Vyčio“ veiksmuose atsirado nepasitikėjimo požymių, „Dobovec“ futbolininkai atrodė, kad neabejoja savo pergale.

Likus beveik dešimčiai minučių iki rungtynių pabaigos „Vyčio“ treneriai nusprendė, kad jau laikas į aikštę mesti penktą žaidėją. Kauniečiai, kaip ir vakar, turėjo milžinišką kamuolio kontrolę, tačiau įveikti tankią priešininkų gynybą misija buvo beveik neįmanoma. Vienintelė slovėnų klaida virto vieninteliu „Vyčio“ įvarčiu. Tačiau tada buvo jau likusios tik 39 sekundės, per kurias nieko nuveikti nebepavyko.

Šeštadienį „Vyčio“ laukia paskutinė šios įspūdingos kelionės stotelė. Rungtynės su viena stipriausių pastarojo dešimtmečio Europos komandų, rungtynės – prieš geriausią pastarojo penkmečio pasaulio futbolininką. Net jei nugalėti šansų nedaug, tačiau šventė garantuota.