Čempionų titulus iškovojo Panevėžio FA ir „Granito“ auklėtiniai

Kauno sporto halėje vyksta  svarbiausias mažojo futbolo (5×5) renginys – Lietuvos mokinių čempionatų finaliniai etapai. Pirmoji diena buvo itin sėkminga Panevėžio ir Vilniaus futbolo komandoms.

Lietuvos vaikų ir jaunių futbolo asociacijos vykdomas turnyras šiandien prasidėjo nuo U-10 (2009 m. gim.) komandų pusfinalių. Panevėžio FA-FK „Panevėžio“ ekipa rezultatu 4:0 nugalėjo Ukmergės SC, o Mažeikių SM 3:0 įveikė Alytaus SRC bendraamžius.

Mažajame finale alytiškiai 3:1 įveikė ukmergiškius ir iškovojo bronzos medalius. Dvikovoje dėl čempionų titulo tokiu pat rezultatu panevėžiečiai laimėjo prieš mažeikiečius.

U-11 (2008 m. gim.) amžiaus grupės pirmame pusfinalyje vyko atkakli kova – Vilniaus FK „Granitas“ 2:1 nugalėjo Klaipėdos FM. Tuo tarpu FA „Šiauliai“ 6:0 pranoko Kauno FM „Fortūną“.

Bronzos medalius pelnė klaipėdiečiai, kai 6:0 nugalėjo „Fortūną“. Čempionato nugalėtojais tapo „Granito“ žaidėjai, kurie 3:0 įveikė šiauliečius.

Balandžio 8-ąją Kauno sporto halėje vyks U-12 ir U-13 amžiaus grupių varžybos.