Neįgaliesiems

Choco apie pirmą patirtį Lietuvoje: „Su „Sūduva“ nesitikėjau tapti čempionu“

2017 metais „Optibet A lygos“ čempionu tapęs brazilas Guilherme de Souza, dar kitaip žinomas kaip Choco, turi ambicijų į viršūnę atvesti ir dabartinį savo klubą – „Kauno Žalgirį“.

Krašto gynėjas netruko išsikovoti savo vietos „Kauno Žalgiryje“ ir šiuo metu yra sužaidęs visuose 16 Lietuvos čempionato mačų, per kuriuos atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Choco pripažino, kad į Kauną galėjo atvykti dar praėjusiais metais. Tiesa, tada jo neišleido Bulgarijos klubas.

„Čia būdamas jaučiuosi tikrai labai gerai, vienintelis nemalonus dalykas – šaltis, kuris buvo man čia atvykus. Pasiūlymą atvykti čia turėjau ir prieš metus, tačiau klubas Bulgarijoje, kuriam tada atstovavau, neleido man išvykti, bet dabar jau galėjau atvykti.

Kai atstovavau „Sūduvai“, žaidžiau prieš „Kauno Žalgirį“, matėsi, kad jie turi planų ateičiai. Atvykau padėti juos įgyvendinti ir dabar čia jaučiuosi labai laimingas“, – teigė 31-erių brazilas.

Čempionu G. de Souza tapo ne tik Lietuvoje – ryškiausi futbolininko karjeros metai buvo praleisti Bulgarijoje, kur brazilas net keturis kartus triumfavo su Razgrado „Ludogorec“ ekipa.

„Kauno Žalgirio“ atstovas pripažino, kad 2017-aisiais su Marijampolės „Sūduva“ nesitikėjo kelti į viršų Lietuvos čempionato trofėjaus.

„Nesitikėjau tapti čempionu, nes tai buvo mano pirmas kartas Lietuvoje ir nežinojau, kaip komandos čia žaidžia. Atvykau, tapome čempionais ir visiems tai buvo labai netikėta, buvome tikrai labai laimingi“, – pasakojo krašto gynėjas.

„Savaitės interviu“ rubrikoje Choco pasidalino prisiminimais iš Bulgarijos, įvardino savo ir „Kauno Žalgirio“ tikslus bei simpatijas vyr. trenerio Roko Garasto atžvilgiu.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS