Neįgaliesiems

D. Afonso – geriausias lapkričio mėnesio Optibet A lygos treneris

Gargždų „Banga“ dramatiškai išliko „Optibet A lygoje“ ir paskutinę akimirką šoktelėjo į 7-ąją vietą – vairininkui Davidui Afonso su komanda pavyko išlaviruoti sudėtingoje situacijoje.

Labai gerus rezultatus demonstravusi „Banga“ nė sykio nepralaimėjo, o susumavus tv3.lt portale surengtos apklausos balsus ir ekspertų bei žurnalistų įvertinimus, D. Afonso tapo geriausiu lapkričio mėnesio treneriu.

Futbolo specialistas iš Portugalijos Gargždų ekipos vairą perėmė vasaros pradžioje ir paskutinę penkerių rungtynių atkarpą baigė be pralaimėjimų.

Lapkritį „Banga“ sužaidė lygiosiomis 1:1 su Alytaus DFK „Dainava“, 3:1 nugalėjo Kėdainių „Nevežį“ bei dramatiškai 1:0 įveikė iki tol šiemet daug problemų kėlusį „Kauno Žalgirį“.

Sėkmingai čempionatą baigęs Gargždų klubas per 36-erias rungtynes surinko 36 taškus.

„Buvo tokių rungtynių, kaip namuose su „Kauno Žalgiriu“ ar Vilniaus „Riteriais“, kai tikrai buvome verti geresnio rezultato, bet prarasdavome taškus paskutinėmis minutėmis. Po to sekė prastesnė serija, praleisdavome 3–4 įvarčius, situacija atrodė sudėtinga.

Su visa komanda turėjome susirinkimą, kuris buvo tarsi šeimos pokalbis. Žaidėjai susitelkė, labai pagerėjo gynyba, o atakuojantys futbolininkai suprato, ko iš jų norima, kai tekdavo žaisti be kamuolio. Kartais tikrai nenorėdavome išmušti kamuolio toliau nuo savo vartų, bet tą versdavo daryti situacija.

Liksiu vyriausiojo trenerio pozicijoje ir kitais metais. Turėsime patį mažiausią biudžetą, bet toliau pasitikėsime jaunais vietiniais žaidėjais ir stengsimės rasti galimybių sustiprinti svarbiausias pozicijas suburiant pajėgų vienuoliktuką. Džiugu dėl tokio įvertinimo – tai visos komandos nuopelnas“, – pasakojo D. Afonso.

Treneriui atiteks lygos partnerio „Vaga“ prizas. Geriausiųjų rinkimus taip pat globoja „7Pack“, „Customprocard“ bei „Nike“.

Kovo mėnesio geriausiu treneriu tapo su „Panevėžiu“ atsisveikinęs Joao Martinsas, balandį bei rugpjūtį – Marijampolės „Sūduvos“ vyr. treneris Victoras Basadre, gegužę ir liepą – Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ klubui vadovaujantis Andrius Skerla, birželį bei spalį – Vilniaus „Žalgirio“ strategas Vladimiras Čeburinas, o rugsėjį – Telšių „Džiugo“ vedlys Marius Šluta.

Spalio rinkimuose portugalui konkurenciją sudarė „Hegelmann Litauen“ ekipos vyr. treneris A. Skerla bei „Žalgirio“ vedlys V. Čeburinas.

alyga.lt informacija, fkbanga.lt nuotr.;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS