Neįgaliesiems

D. Antanavičius: apie karjeros pradžią Lietuvoje ir legionieriaus karjerą

Prieš mėnesį Lietuvos jaunimo U-21 rinktinės narys Domantas Antanavičius sulaukė įvertinimo – futbolininkas buvo pakviestas į nacionalinę rinktinę. Pasak žaidėjo, tai buvo puiki patirtis. „Tai – svajonės išsipildymas. Treniruotis su pagrindine komanda buvo labai smagu. Džiaugiuosi, kad pagaliau iškovojome pergalę prieš Albanijos rinktinę“, – kalbėjo D. Antanavičius.

Karjeros etapas „Sūduva“ komandoje

Domantas Antanavičius neslepia, kad nuo vaikystės palaiko gimtojo miesto komandą ir svajojo vieną dieną prisijungti prie šios komandos. „Visą laiką žaidžiau už dublerius ir „Sūduvos“ jaunimo komandas, tuo metu „Sūduvos“ treneris buvo Aleksandras Veselinovičius, komanda ieškojo jaunų žaidėjų. Draugiškose rungtynėse žaidėme su Kėdainių „Nevėžiu“, šiame mače pavyko palikti įspūdį ir treneris pakvietė prisijungti prie „Sūduvos“ komandos“, – apie karjeros pradžią „Sūduvos“ ekipoje pasakojo Domantas Antanavičius. „Tai mano gimtojo miesto komanda, kurią aš visą laiką palaikau, todėl viena iš svajonių buvo patekti į treniruotes su pagrindine komanda“, – šiltų jausmų „Sūduvai“ neslėpė futbolininkas.

Apie legionieriaus duoną

Šiuo metu jaunasis saugas priklauso „NK Celje“ ekipai, kuri rungtyniauja aukščiausioje Slovėnijos futbolo lygoje, o 2020 metų sezoną užbaigė pergalingai ir pirmą kartą istorijoje tapo šalies čempionais. „Manau, kad pasirinkau gerus sprendimus, anksčiau ar vėliau norėjau išbandyti legionieriaus kelią, jeigu galėčiau grįžti atgal, norėčiau patekti ten kuo anksčiau, kadangi reikia priprasti prie komandos, prie naujos šalies. Manau, kad anksčiau išvažiavus ir greičiau pajutus ritmą, būna lengviau ateityje“, – pasakojo D. Antanavičius. „Sezonas komandai buvo nuostabus, pirmą kartą istorijoje „Celje“ tapo čempionais, man asmeniškai šiek tiek nepasisekė, kadangi patyriau gana sunkią peties traumą dėl kurios be futbolo praleidau 2 mėnesius“, – teigė D. Antanavičius.

Jau spalio 13 d. Marijampolės „Hikvision arena“ stadione lietuviai susitiks su grupės lyderiais čekais. Bilietus galite įsigyti paspaudę šią nuorodą.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS