Neįgaliesiems

D. Arlauskis: apie „Džiugo“ debiutą, komandos tikslus ir ryšius su broliu

„Optibet A lygos“ debiutantas Telšių „Džiugas“ išsiskiria savo kovingumu, o prie tokio žemaičių įvaizdžio labai prisideda komandos kapitonas Davydas Arlauskis.

Keliuose Lietuvos čempionato klubuose prieš tai žaidęs patyręs futbolininkas jau ne pirmą sezoną atstovauja „Džiugui“ – D. Arlauskis su Telšių ekipa triumfavo Pirmoje lygoje ir pats po septynerių metų vėl grumiasi „Optibet A lygoje“.

„Žaidimas Lietuvos čempionate – didžiulis pasiekimas Telšiams, didžiulė garbė. Kai „Mastis“ žaidė A lygoje, padavinėdavau kamuolius – tai puiki paspirtis miestui.

Kai pradėjome Pirmoje lygoje ir prisijungiau prie Telšių, galvojome, kad kažkada užimsime pirmą vietą ir galimybę kovoti A lygoje. Tokie tikslai ir buvo, kad su laiku keliausime į A lygą“, – pasakojo „Džiugo“ kapitonas.

D. Arlauskis antrame šalies futbolo ešelone neretai užimdavo atakuojančias pozicijas ir mušdavo įvarčius, bet dabar daugiau dėmesio skiria gynybai bei pasižymėjo vienu taikliu smūgiu. Tai įvyko akistatoje su buvusiu klubu – Vilniaus „Žalgiriu“.

„Treneriai pasitiki, bet reikia ir savimi pasitikėti, kad gali įmušti ir to nebijoti. Daug standartinių padėčių būdavo dirbama ant manęs ir kitokių epizodų. Įmušdamas vieną įvartį, vis labiau pasitiki savimi ir galvoji, kad kiekvienose rungtynėse gali įmušti ir gelbėti, padėti komandai, pergalingai eiti į priekį.

Norime šiais metais įsitvirtinti A lygoje, būti konkurencingi visiems klubams, kilti į priekį lentelėje ir kitais metais eiti vis aukštyn“, – teigė Telšių ekipos atstovas.

Vaizdo įraše – D. Arlauskio mintys apie vyr. trenerį Marių Šlutą ir ryšį su broliu Giedriumi, kuris dar kartą savo karjeroje tapo Rumunijos čempionu.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS