Neįgaliesiems

D. Česnauskis apie metų geriausią: „A. Novikovas įrodė savo žaidimu, kad yra vertas šio titulo“

Buvęs Lietuvos rinktinės žaidėjas Deividas Česnauskis nacionalinėje komandoje yra sužaidęs 61 rungtynes, o praėjusiais metais baigė savo karjerą profesionaliame futbole.

Paskutinį savo sezoną gynėjo ir saugo pozicijose galintis žaisti futbolininkas baigė „Trakų“ klube, o dabar ėmėsi naujų pareigų ir tapo Vilniaus „Žalgirio“ sporto direktoriumi.

D. Česnauskis prasidėjus geriausių Lietuvos metų futbolo žaidėjų rinkimams iškart apsilankė balsavimo platformoje „Delfi“ ir atidavė savo balsus.

„Geriausiu metų A lygos žaidėju rinkčiau Liviu Antal iš „Žalgirio“ komandos, kuris 2018 m. įmušė daugiausiai įvarčių. Savo balsą taip pat atiduočiau „Trakų“ saugui Donatui Kazlauskui“, – sakė D. Česnauskis.

Kalbėdamas apie geriausią metų žaidėją, „Žalgirio“ sporto direktorius savo balsą skyrė Balstogės „Jagiellonia“ komandoje žaidžiančiam lietuviui.

„Jeigu žiūrint į rinktinę ir žaidėjo pasirodymą klube, tai išskirčiau Arvydą Novikovą. Manau, jis yra įgavęs gerą sportinę formą ir tai įrodė aikštėje, – kalbėjo D. Česnauskis.

Žvelgdamas į geriausio jauno žaidėjo kandidatų sarašą D. Česnauskis savo simpatijas skyrė Justinui Marazui.  

„Išskirčiau J. Marazą, su juo teko ir pačiam dirbti asmeniškai. Tai talentingas žaidėjas, manau, turintis gerą ateitį“, – teigė D. Česnauskis.

BALSUOTI UŽ METŲ GERIAUSIUOSIUS GALITE PASPAUDĘ ANT ŠIOS NUORODOS

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS