Neįgaliesiems

D. Dovydaitis įvardijo, kas gali su juo varžytis dėl „perdavimų karaliaus“ vardo

Šiauliečių ir vilniečių rungtynės prikaustė žiūrovų dėmesį SHARP Elitinės jaunių lygos 20-ame ture. Įspūdingą pasirodymą surengė FA „Šiauliai“ U-16 komanda, nugalėjusi savo pagrindinius varžovus dėl titulo.

Deividas Dovydaitis šioje dvikovoje atliko du rezultatyvius perdavimus ir svariai prisidėjo prie pergalės rezultatu 4:0. Saugo meistriškumas įvertintas EJL Savaitės žaidėjo titulu.

– Šeštadienio rungtynėse jūs savo žaidimu tiesiog nustelbėte žalgiriečius ir pasiekėte revanšą. Kokie tavo įspūdžiai suvokus, kad įveikėte savo pagrindinius varžovus kovoje dėl titulo?

– Manau, buvo papildoma motyvacija po pastarosios mūsų akistatos Vilniuje, kurią pralaimėjome. Norėjome įrodyti, kad tai buvo tik klaida ir ne mūsų diena. Šįkart žaidėme su dviguba energija.

– Kaip jus motyvavo pirmas įvartis, kurį efektingai „žirklėmis“ įmušė Jurgis Jankauskas?

– Tas įvartis daug reiškė, nes norėjome vilniečius spausti nuo pat pradžios. Jis suteikė dar daugiau motyvacijos mušti toliau.

– Tavo futbolo karjeros pradžia?

– Susidomėjau futbolu gana anksti, vos ne nuo „darželio“ laikų. Šeima paskatino mane išmėginti futbolą ir šis žaidimas mane „užkabino“. Už Šiaulių futbolo akademiją žaidžiu jau daugiau nei 9 metus. Dabar stengiuosi daugiau išmokti žaidimo taktikos subtilybių.

– Kokius sau tikslus esi išsikėlęs šiemet SHARP Elitinėje jaunių lygoje?

– Išsikėliau tikslą atiduoti kuo daugiau rezultatyvių perdavimų puolėjams ir atstovauti Lietuvos jaunimo futbolo rinktinei. Manau, jau virš dešimt „asistų“ padariau.

– Kas su tavimi galėtų konkuruoti, jeigu mūsų čempionate būtų „perdavimų karaliaus“ nominacija?

– Manau, kad Andrius Osvaldo Alfieri iš FK „Žalgirio“ galėtų su manimi varžytis.

– Kurie profesionalūs žaidėjai tave įkvėpia?

– Lionelis Messi, kaip ir daugumą žaidėjų. Kalbant apie mano žaidybinę poziciją, tai gal labiau Douglas Costa arba Neymaras. Stengiuosi iš D. Costos mokytis jo driblingo ir greičio išvystimo įgūdžius, apsivaryti varžovus ir atlikti skersus perdavimus.

– Dėkoju už pokalbį!

Sekite SHARP Elitinės jaunių lygos naujienas mūsų „Facebook“ profilyje

Autorius – Robertas Každanas; Kazio Paulausko nuotr.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS