Neįgaliesiems

D. Gražulis po moterų futsal stovyklos: „Smagu, kad žaidėjos pademonstravo vidinę motyvaciją“

Moterų futsal rinktinės treneris Donatas Gražulis reziumavo Birštone vykusią stovyklą, kurios metu lietuvės sužaidė dvejas rungtynes.

Lietuvės du kartus – šeštadienį ir sekmadienį – Birštone susitiko su Latvijos komanda. Abu susitikimai buvo pralaimėti, tačiau rinktinės treneris Donaldas Gražulis akcentavo, kad svarbu buvo įvertinti ir pamatyti naujas rinktinės žaidėjas.

„Turėjome atrankinę treniruotę, kelias žaidėjas pakvietėme naujas, kelios atvyko tos, kurias jau žinojome iš ankstesnių rinktinių.

Nėra tai stipriausia sudėtis, bet smagu, kad žaidėjos pademonstravo vidinę motyvaciją ir norėjo sudalyvauti“, – atviravo treneris.

Pirmąjį mačą lietuvės pralaimėjo 1:6, antrąjį – 1:3.

„Rezultatai, aišku, nedžiugina, žinome ir matome, ką reikia tobulinti.

Pirmosiose rungtynėse praleidome daugiau, antrosiose – mažiau įvarčių, tai gal kažkiek džiugina, reikia atiduoti duoklę ir žaidėjoms, kurios antrose rungtynėse dėjo puikias pastangas, kai pirmose reikėjo daugiau apsiprasti.

Aiškiai matau kryptis, kurias turėčiau įgyvendinti ir tobulinant žaidimą, kadangi treniruočių daug neturėjome, rungtynių metu bandėme tartis ir daryti tai, ką ir turėtume daryti“, – pasakojo strategas.

Spalio mėnesį rinktinės laukia Europos moterų futsal čempionato atrankos kovos, tad, trenerio teigimu, tai buvo gera proga pasidėti pirmuosius pamatus pasiruošimui.

„Džiugina tai, kad merginos nori žaisti ir su jomis bandysime dirbti.

Esu dėkingas merginoms už atsidavimą, įsiklausymą, rūbinėje visada atidžiai klauso, būna tyla, tai rodo didelį susikaupimą, o kitas momentas – jos nori augti ir tikrai esu linkęs joms padėti.

Linkiu augti kartu, ryžtis, atvažiuoti, daugiau sveikos konkurencinės kovos ir palaikymo, susitelkimo ir buvimo kartu“, – sakė D. Gražulis.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS