Neįgaliesiems

D. Kazlauskas: „Atmosfera gera, norėtųsi, kad ji tokia išliktų ir po rungtynių“

Šiandien Lietuvos rinktinės UEFA Tautų lygoje susitiks su grupės favoritais albanais. Nacionalinės rinktinės žaidėjas Donatas Kazlauskas išlieka pozityvus ir tiki, kad prieš dabartinius varžovus galima kovoti.

Apie sudėtingą „Riterių“ sezoną

Aukšta nata sezoną pradėję Vilniaus „Riteriai“ dabar užima paskutinę vietą A lygos turnyrinėje lentelėje. „Riterių“ lyderis D. Kazlauskas neslėpė, jog pralaimėjimai neigiamai atsiliepė komandos atmosferai. „Gal karantinas turėjo įtakos, bet visiems buvo vienodos sąlygos. Pradėjome žaisti, negalėjome laimėti, įvarčių įmušti irgi nepavyko ir tai pradėjo labai slėgti – atrodė, kad kiekvienose rungtynėse bėgiojame su kuprine. Sunkus sezonas, bet bandome kapstytis ir tikime, kad dar galime jį išgelbėti.

Naujas treneris komandai suteikė šviežio oro, pasipildėme naujais žaidėjais, kurie tikrai prisideda prie komandos. Dabar komandoje visiškai kitokia atmosfera“, – teigė rinktinės puolėjas.

Vieną svarbiausių šio sezono tikslų „Riteriai“ jau pasiekė – pergalingai startavo Europos lygos atrankoje.  Būtent pergalingas D. Kazlausko įvartis jau yra nominuojamas gražiausiu sezono įvarčiu. „Tai yra vienas gražiausių mano karjeros įvarčių. Buvo pratęsimas, pakėliau galvą, pamačiau, kad vartininkas buvo palikęs savo poziciją. Pasinaudojau proga ir smūgiavau į tolimąjį vartų kampą“, – pasakojo „Riterių“ lyderis.

Rinktinė – aukščiausias lygis

Donatas Kazlauskas džiaugėsi, jog atmosfera rinktinėje gera, tačiau norėtų, jog tokia ji būtų ir po rungtynių. „Rinktinė, kaip bebūtų, yra aukščiausias lygis, žaidžiame su stipriomis komandomis. Atmosfera komandoje kaip ir visada – gera. Norėtųsi, kad ir po rungtynių galėtume tą gerą atmosferą išlaikyti. Manau, kad dabar tikrai galime pasiekti geresnių rezultatų, nes varžovai nėra tokie pajėgūs, kaip buvo praeitais metais, todėl noriu tikėti, kad šiais metais pasieksime teigiamą rezultatą,“ – teigė D. Kazlauskas.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS