Neįgaliesiems

D. Malžinskas: Apie kariuomenę, „Riterių“ kvietimą ir debiutą jaunimo rinktinėje

Rungtynes su škotais Deividas dar prisimins ilgai. Nors rinktinė apmaudžiai pralaimėjo, Deividui tai buvo pirmosios rungtynės vilkint Lietuvos U-21 marškinėlius. Vis dėlto, futbolininkas į ateitį žiūri pozityviai ir tiki, kad pergalės ateis.

 

Apie vaikystės svajones

Pirmąją savo futbolo treniruotę Deividas aplankė būdamas septynerių ir tai akimirksniu tapo jo aistra. „Aš nebuvau tas stereotipinis vaikas, kuris norėjo būti policininku, ugniagesiu ar kosmonautu. Į pirmąją futbolo treniruotę mane atvedė tėtis, tuomet ir supratau, kad noriu būti profesionaliu futbolininku“, – vaikystę prisiminė jaunimo rinktinės gynėjas.

Gyvenimas kariuomenėje

Visai neseniai atlikęs tarnybą kariuomenėje Deividas teigė, jog didžiuojasi šiuo gyvenimo etapu bei įgyta patirtimi. „Didžiuojuosi šiuo gyvenimo etapu, jis man davė daug naudingos patirties. O futbolą derinti su kariuomenė sekėsi dėl puikių vadų. Kuomet žaidžiau Vilniaus „Vyčio“ ekipoje, treneris Algimantas Liubinskas paskambino vadui ir prašydavo išleisti į rungtynes. Tuomet žaidžiau tik su kariuomenėje įgytu fiziniu pasiruošimu, be jokių treniruočių su kamuoliu“, – su šypsena šią patirtį atsiminęs pasakojo Deividas Malžinskas

Karjera „Riterių“ ekipoje

Jaunasis futbolininkas teigia nesitikėjęs sulaukti pasiūlymo iš aukščiausioje Lietuvos lygoje rungtyniaujančios Vilniaus „Riterių“ ekipos. Žaidėjas atviravo, jog po sėkmingo sezono pirmoje lygioje, kuomet jo atstovaujama komanda užėmė trečiąją vietą, jis kiek atsipalaidavo ir sportui skyrė mažiau dėmesio.„Paskambino tuometinis „Riterių“ direktorius Virmantas Lemežis ir pakvietė atvykti į „Riterių“ komandą. Į kolektyvą įsilieti pavyko labai lengvai ir taip tapau „Riterių“ nariu.“, – pasakojo D. Malžinskas.

Būsimi varžovai – įveikiami

Jaunimo rinktinės gynėjas kalbėjo, jog būsimi lietuvių varžovai – aukštos klasės. Vis dėlto, tiki, kad juos įveikti įmanoma.

„Iš tikrųjų nesu žaidęs nei su čekais, nei su graikais, pirmą kartą buvau pakviestas į jaunimo rinktinės stovykla ruošiantis rungtynėms su škotais. Iš draugų pasakojimų supratau, kad Čekijos komanda yra labai rimta, Graikija taip pat yra labai stipri komanda, tačiau abejose rungtynėse sieksime tik pergalės“, – pasitikėjimo savimi nestokojo futbolininkas.

Puikią atmosfera komandoje išskyręs futbolininkas pažymėjo, kad didžiausia jaunimo rinktinės stiprybė yra komanda. „Komandoje neišsiskiria asmenybės, esame stiprūs kaip komanda, turime būti kaip vienas kumštis. Būtent ta komandinė dvasia ir gera nuotaika rūbinėje yra mūsų stiprybė, jeigu išeisime kautis vieni už kitus, tikiu, kad galime daug nuveikti“, – kalbėjo jaunimo rinktinės gynėjas.

Jau spalio 13 d. Marijampolės „Hikvision arena“ stadione lietuviai susitiks su grupės lyderiais čekais. Bilietus galite įsigyti paspaudę šią nuorodą.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS