Neįgaliesiems

D. Matulevičius: „Smagu sugrįžti į rinktinę“

Deivydas Matulevičius rungtynėse su Ukraina po dviejų metų pertraukos apsivilko Lietuvos vyrų futbolo rinktinės aprangą. Puolėjui kvietimas į nacionalinę komandą atėjo netrukus po to, kai jis baigė savo klajonių laikotarpį ir grįžo žaisti Lietuvoje.

„Visada smagu sugrįžti į rinktinę, vėl už ją kovoti. Smagu būti čia. Stebėjau rinktinę ir čia nebūdamas. Kas lėmė kad buvau nekviečiamas? Mano sprendimas žaisti žemesnėje lygoje, dėl to ir išėjo tokia situacija. Bet visada dėl to dirbau ir galvojau, kad jei būsiu reikalingas – su malonumu atvažiuosiu“, – patikino D. Matulevičius.

Futbolininkas rinktinei atstovavo vadovaujamas ne vieno trenerio. Lygindamas pasikeitimus komandoje jis išskyrė discipliną. „Kiekvienas treneris turi savo viziją, o mes žaidėjai turime ją įgyvendinti. Prie trenerio Urbono viskas yra labiau disciplinuota. Su šiuo treneriu dirbu pirmą kartą. Su kuo teko bendrauti, visi minėjo trenerį geru žodžiu“, – atskleidė D. Matulevičius.

Nuo 2017 metų jis pakeitė nemažai klubų: atstovavo Belgijos, Škotijos, Suomijos ekipoms, žaidė Rumunijos trečiajame divizione. „Belgijoje galėjau likti, bet norėjau pabandyti save kitur, kitoje šalyje. Kurį laiką nenusisekė, ir traumos kišo koją. Todėl neužsibuvau vienoje vietoje, – pasakojo D. Matulevičius – Geriausias mano karjeros etapas buvo Rumunijoje, kur žaidžiau ir Europos lygos grupių etape (su „Pandurii“ klubu – 2013-2014 metų sezone– red. past.). Belgijoje taip pat gerai jaučiausi, bet nutariau išbandyti save kitoje vietoje.“

Jis teigė šią vasarą grįžęs į Lietuvą dėl asmeninių priežasčių. „Prioritetas buvo būti arčiau šeimos. Dukra pradėjo eiti į pirmą klasę. Daug metų buvau užsienyje. Esu gerai pažįstamas su treneriu Mindaugu Čepu. Jis mane pakvietė ir nedvejodamas sutikau, – teigė D. Matulevičius.  – Klube jaučiuosi labai gerai, nes turime visas sąlygas. Vykdomas labai geras projektas, nes susijungė krepšinio ir futbolo klubas. Kasmet tikslai keliami kuo aukštesni. Šiemet norėtųsi užimti trečią vietą. Kitais metais žiūrėsime.“

D. Matulevičiui ir kitiems Lietuvos rinktinės puolėjams pirmadienį teks dar viena sudėtinga užduotis – bandyti pralaužti Serbijos gynybą.

Rungtynės Vilniuje, LFF stadione vyks rugsėjo 14 d. nuo 21 val. 45 min. Bilietus į rungtynes platina „Tiketa“.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS