Neįgaliesiems

D. Rumšas – UEFA supertaurės rungtynių teisėjų gretose

Donatas Rumšas sulaukė išskirtinio paskyrimo iš UEFA teisėjų komiteto – į Helsinkyje rugpjūčio 10 d. vyksiančias UEFA supertaurės rungtynes tarp Madrido „Real“ ir Frankfurto „Eintracht“.

Tai pirmas kartas, kuomet teisėjui iš Lietuvos yra patikėta garbė dirbti UEFA supertaurės rungtynėse rezerviniu teisėju.

Rugpjūčio 10 dieną Helsinkio olimpiniame stadione vyksiančių superfinalo rungtynių arbitru paskirtas Michaelis Oliveris, jam talkins asistentai Stuartas Burtas ir Simonas Bennettas – visi iš Anglijos.

VAR teisėju paskirtas lenkas Tomaszas Kwiatkowskis, VAR asistentais – lenkas Bartoszas Frankowskis ir portugalas Tiago Bruno Lopesas Martinsas.

Pažymėtina, kad šiose rungtynėse Helsinkyje pirmą kartą UEFA varžybų istorijoje bus išmėginta pusiau automatinė nuošalės fiksavimo technologija.

Iš Palangos kilęs Donatas Rumšas teisėjo karjerą pradėjo 2005 metais, o nuo 2011 metų teisėjauja Lietuvos aukščiausios futbolo lygos rungtynėms. 2016 metais įgijo tarptautinę FIFA kategoriją. Šiuo metu, nuo 2020 metų, yra pirmojoje FIFA kategorijos teisėjų grupėje.

UEFA.com informacija

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS