D. Šimkaus įvartis padovanojo pergalę Vilniaus „Žalgiriui“

Gerokai nukraujavusia sudėtimi į Gargždus atvykęs Vilniaus „Žalgiris“ iškovojo trečiąją pergalę šiame sezone, rašoma A lygos svetainėje.

Lietuvos futbolo A lygos 4-ojo turo susidūrime sostinės ekipa po efektingo tolimo įvarčio 1:0 (0:0) įveikė vietos „Bangą“.

Per pirmas 45 minutes abi vienuolikės sirgalių aštrių atakų gausa nepalepino. Kartą pavojingai mušė Marko Karamarko, antroje kėlinio pusėje Matas Vareika prasimetė kamuolį pro vartininką Igną Driomovą, tačiau laiku suskubęs Aleksandras Aksionovas neleido saugui pasižymėti.

Dvikovos nugalėtoją lėmė vienintelis taiklus smūgis 64-ąją minutę. Po netikslus A. Aksionovo perdavimo kamuolį perėmęs Domantas Šimkus tolimu bei galingu smūgiu iš maždaug 20 metrų pasiuntė jį į tolimąjį vartų kampą.

Po 8 minučių „Banga“ turėjo puikią galimybę atstatyti pusiausvyrą, bet iš dėkingos padėties mušęs Julius Kasparavičius nukreipė kamuolį virš skersinio.

Per likusį laiką abi komandos pavojingų išpuolių nesurengė, tad „Žalgiris“ po šios dvikovos iš Gargždų išvyko su 9 taškais.

Šiame susitikime debiutavo 16-metis sostinės klubo futbolininkas Motiejus Burba, be to, starto sudėtyje pasirodė 17 metų alytiškis Gustas Jarusevičius.