Neįgaliesiems

D. Vencevičius džiaugėsi U-21 žaidėjų debiutais nacionalinėje rinktinėje ir rytoj tikisi pergalės

Lapkričio 13 dieną, penktadienį, Lietuvos jaunimo U-21 rinktinė sužais paskutiniąsias namų rungtynes 2020 metais. Prieš akistatą su grupės autsaideriais San Marino rinktine, lietuviai nenuvertina varžovų, tačiau kovos tik dėl trijų taškų.

 

„Labai džiaugiamės, kad jie yra pakviesti (į nacionalinę rinktinę aut. past.), sužaidė vakar rungtynes, tikrai neiškrito iš konteksto, taip kad tuo džiaugiamės. U-21 rinktinės pagrindinis tikslas yra, aišku, kovoti dėl pergalių, bet ir auginti žaidėjus, kurie galėtų papildyti nacionalinę rinktinę netolimoje ateityje“, – pasakojo D. Vencevičius.

Rytojaus tikslas – trys taškai

D. Vencevičius džiaugėsi rinktinės žaidėjų atsidavimu ir rytojaus rungtynėse tikisi iškovoti pergalę. „Esu patenkintas vaikinų užsivedimu, darbu, patys suprantame – paskutinės šio ciklo rungtynės namuose, tikrai nenorėsime nuvilti žiūrovų prie televizijos ekranų. Gaila, kad žaidžiame be žiūrovų, bet tikiuosi trijų taškų rytoj“, – teigė Lietuvos U-21 rinktinės strategas.

Virusas sujaukė planus

Jaunimo U-21 rinktinės gynėjas E. Kloniūnas teigė, jog virusas sujaukė stovyklos planus, tačiau pats futbolininkas rytojaus rungtynėse tikisi geriausio scenarijaus.

„Virusas šiek tiek sumaišė planus, ne tik sportininkams, čia visam pasaulyje jis jaukia planus. Be abejo, šiek tiek žaidėjų netekome, nes porą žaidėjų turėjo atvykti, bet prieš pat stovyklą gavo teigiamus viruso atsakymus, bet manau yra kitų žaidėjų, kurie juos pakeis. O pati treniruočių stovykla – viskas neblogai, dabar laukiame rungtynių, kurios vyks rytoj ir tikimės geriausio scenarijaus“, – kalbėjo E. Kloniūnas.

Lietuvos U-21 rinktinės branduoliui šis ciklas taps paskutiniuoju, atstovaujant jaunimo rinktines. Tarp to būrio žaidėjų patenka ir rinktinės gynėjas Edvinas Kloniūnas. Futbolininkas džiaugėsi praleistu laiku jaunimo rinktinių stovyklose ir pabrėžė, jog tai jam – neįkainojama patirtis.

„Iš tikrųjų labai buvo smagūs visi metai, aš ir prie vyresnių ciklo esu šiek tiek buvęs, tiek šis, tiek praeitas ciklas buvo labai smagūs, daug gerų atsiminimų, daug sunkių, įdomių rungtynių, stiprių oponentų teko sutikti šiuose cikluose. Manau, kad šita patirtis man labai svarbi kaip žaidėjui ir tik geriausi atsiminimai liks iš šio etapo“, – pasakojo paskutinį ciklą jaunimo rinktinėje žaidžiantis Edvinas Kloniūnas.

Lietuvos ir San Marino jaunimo rinktinių akistata vyks be žiūrovų, rungtynių transliacija vyks Lietuvos futbolas Youtube paskyroje. Rungtynių laikas – lapkričio 13 d., 18:30 val., LFF stadionas.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS