Neįgaliesiems

D. Vencevičius prieš akistatą su čekais: „Norėtųsi dar pamaišyti kortas“

Jau šiandien Lietuvos jaunimo U-21 rinktinės laukia labai svarbi akistata prieš grupės lyderius čekus. Pasak vyriausiojo rinktinės trenerio Donato Vencevičiaus – laukia sunkios rungtynės, tačiau mūsiškiai nesiruošia pasiduoti ankščiau laiko.

Komanda – kaip vienas kumštis

Pijus Širvys gali save vadinti Lietuvos jaunimo U-21 veteranu – šis ciklas jam, kaip ir nemažai daliai rinktinės narių, taps paskutiniu jaunimo komandoje. Gynėjas džiaugėsi iškovota pergale prieš graikus bei teigė, jog rinktinė yra pasiruošusi žaisti prieš bet kurį varžovą. „Tai buvo labai reikalinga pergalė. Visi labai norėjome laimėti ir tai pavyko padaryti, todėl labai džiaugiamės ir laukiame būsimų rungtynių. Čekai yra fiziškai labai stiprūs varžovai, pas juos labai stiprios standartinės padėtys, bet būsime tam pasiruošę.

Kaip parodė praėjusios rungtynės – mes puikiai gynėmės, komunikavome, buvome kaip vienas kumštis, puikiai kontraatakavome, ko pasekoje laimėjome. Esame tikrai susižaidę, galas ciklo ir manau, kad esame pasiruošę žaisti prieš bet ką“, – teigė Pijus Širvys.

Čekai turi daugiau stiprybių, nei silpnybių

Lietuvos jaunimo U-21 rinktinės treneris D. Vencevičius šiandienos rungtynėse turi tik vieną tikslą – pergalę. Pasak stratego, Čekijos rinktinė yra pajėgi, tačiau lietuviai būsimai akistatai – pasiruošę.

„Nugalėtojų niekas neteisia. Rungtynėse su graikais pasiteisino daugelis dalykų, kuriuos buvome suplanavę, graži pergalė gražioje kovoje. Vaikinai tikrai sukovojo pagirtinai ir pats žaidimas buvo neblogas, turėjome dar keletą progų pasižymėti. Kaip jau minėjau, esame patenkinti ir žaidimu, ir rezultatu.

Čekai neturi daug silpnybių, stiprybių jie turi gerokai daugiau. Čekija yra labai mobili komanda, kiekvienas žaidėjas fiziškai stiprus – lauks daug dvikovų, daug fizinės kovos, bet tam ruošiamės ir tikiuosi, kad taip pat kaip su graikais atsiduosime šimtu procentu bei tikėsimės pergalės.

Šio vakaro rungtynėse komandai nepadės kortelių limitą viršiję Linas Mėgelaitis, Edgaras Utkus ir Domantas Antanavičius, tačiau prie rinktinės prisijungs Martynas Vasiliauskas. Pasak trenerio, netektys neturės įtakos komandos išsidėstymui aikštėje. „Tai neturės reikšmės išsidėstymui, bet tikiuosi, kad kiti žaidėjai juos tinkamai pakeis ir viskas bus gerai“, – kalbėjo rinktinės treneris.

Lietuvos U-21 rinktinė išsaugojo teorines galimybes patekti į kitą etapą. Donatas Vencevičius teigė, jog lietuviai bandys tuo pasinaudoti. „Norėtųsi dar pamaišyti kortas grupės lyderiams ir viskas spręsis šiandienos rungtynėse. Tikrai norėtųsi pergalės, esame tam pasiruošę. Lengva nebus, kaip ir visose rungtynėse, bet kol kamuolys žaidime – viskas įmanoma“, – užtikrintai kalbėjo D. Vencevičius.

Jau šiandien, 18:30 val., Marijampolės „Hikvision arena“ stadione lietuviai susitiks su grupės lyderiais čekais. Bilietus galite įsigyti paspaudę šią nuorodą.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS