Neįgaliesiems

D. Vencevičius: „Svarbiausius rungtynių tikslus pasiekėme“

Lietuvos U-21 rinktinės treneris Donatas Vencevičius po puikaus pasirodymo (3:0) rungtynėse prieš San Mariną teigė, kad komanda įgyvendino pagrindinį tikslą – startuoti Europos čempionato atrankos varžybose pergale.

D. Vencevičiui tai buvo pirmosios oficialios rungtynės prie komandos vairo ir jos atnešė net tris įvarčius. Pirmajame kėlinyje pasižymėjo Edvinas Kloniūnas ir Edgaras Dubickas, o mače prabėgus valandai tiksliai smūgiavo ir Svajūnas Čyžas.

„Manau, mums viskas pavyko neblogai. Noriu pasveikinti vaikinus su pergale, iškovoti trys taškai buvo svarbiausias rungtynių tikslas. Momentais buvo geriau, kartais – blogiau, bet nėra lengva, kai visa jų komanda ginasi. Tačiau, įvertinus bendrai, esame patenkinti pasirodymu“, – sakė nuo vasario rinktinę treniruojantis alytiškis.

Strategas pripažino, jog anksti įmuštas įvartis leido lengviau susitvarkyti su priešrungtyninių jauduliu: „Rungtynėse vaikinus galbūt kiek slėge pirmųjų rungtynių atrankoje našta, tad visada įvartis palengvina viską – geriau pradėti įmušus, nei praleidus. Greitas įvartis leido truputi atsipalaiduoti“.

„Buvome sutarę, jog gynėjai paliktų erdvės krašto puolėjams ir tai, jog puolėjai turėtų kantrybės išlaukti, bet per dažnai atšokdavo atgal. Tą reikėtų taisyti. Tačiau smagu, kad pradėjome varžybas pergale, dabar jau žiūrime į tai, kas laukia toliau“, – sakė D. Vencevičius. 

Kitas rungtynes Lietuvos U-21 rinktinė žais birželio 9 d. (sekmadienį). Klaipėdoje lietuviai kontroliniame mače susitiks su Latvija.

Europos čempionato atrankos B grupės varžybose kitos rungtynės Lietuvos jaunimo rinktinės laukia tik rugsėjo 6 d. (su Čekija) ir rugsėjo 10 d. (su Graikija) išvykoje. Spalio 10 d. Lietuvos ekipa svečiuose žais su Škotija, o lapkričio 10 d. žais pirmąsias atrankos rungtynes namuose prieš Čekiją.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS