Neįgaliesiems

D. Virkšas: „Žaidėme disciplinuotai“

Lietuvos U-21 rinktinės saugas Dovydas Virkšas penktadienį debiutavo Europos čempionato atrankos rungtynėse su Gruzija. Nors susitikimas baigėsi lygiosiomis, futbolininkas tvirtino, jog tai buvo geras išbandymas jam ir komandai.

21 metų žaidėjas buvo vienas aktyviausių žaidėjų aikštėje savo atakos krašte. Po jo perdavimų pavojingas progas susikūrė Domantas Šimkus ir Giedrius Matulevičius, bet lietuviai liko be įvarčio.

„Jaučiuosi išsekęs. Šios rungtynės buvo didelis fizinio pasirengimo išbandymas. Bandėme spausti varžovus jų aikštės pusėje, neleisti jiems įžaisti kamuolio. Neišnaudojome progų ir neįmušėme, bet pavyko apsiginti“, – teigė D. Virkšas.

„Pirmajame kėlinyje žaidėme daugiau per mano kraštą, sulaukiau perdavimu iš aikštės gilumos. Bandžiau imtis iniciatyvos sulaukęs perdavimų iš aikštės gilumos, perduoti kamuolį link vartų, į vidurį. Antrajame kėlinyje tokių progų buvo mažiau.“

Rugsėjo 11 dieną komandos laukia dar viena Europos čempionato atrankos dvikova Gargžduose. C. Falcho ekipa susitiks su Danija.

„Manau, kad šios rungtynės gali pridėti pasitikėjimo savimi prieš rungtynes su Danija. Žaidėme disciplinuotai ir tai bus svarbu išlaikyti ateinančioje dvikovoje. Manau, jog jie kontroliuos žaidimo eigą, tad mums bus svarbu žaisti drausmingai ir sulaukti savojo šanso“, – tvirtino D. Virkšas.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS