Neįgaliesiems

D. Wimmeris: „Iš tokių rungtynių galime išmokti svarbių pamokų“

Lietuvos moterų rinktinė penktadienį vakare Ennio Tardinio stadione Parmoje sužaidė pasaulio čempionato atrankos rungtynes su Italijos ekipa.

Lietuvės patyrė pralaimėjimą 0:7, tačiau vyriausiasis rinktinės treneris Danielis Wimmeris teigia, kad rungtynėse buvo galima matyti ir gerų situacijų, o tokios tarptautinės rungtynės su aukšto lygio rinktinėmis, žaidėjoms suteikia labai reikalingos patirties.

„Italija turi daug žaidėjų su didele patirtimi, o mes turime daug jaunų žaidėjų, kurioms reikia tokios patirties ir reikia laiko. Žinoma, mes negalime pakeisti filosofijos per kelias savaites, mums reikia laiko patobulėti, o rungtynėse turėjome ir gerų situacijų“, – po rungtynių kalbėjo D. Wimmeris.

Trenerio teigimu jam svarbu yra tai, kad nors rungtynės ir buvo sunkios, tačiau žaidėjos rodė didelį norą žaisti ir buvo drąsios.

„Aš manau, kad mes buvome gerai pasiruošę rungtynėms, bet nebuvo lengva, nes antrą rungtynių minutę praleidome įvartį, tačiau komanda labai gerai į tai sureagavo ir man patiko tai, kad jos norėjo žaisti ir norėjo išpildyti mūsų rungtynių planą. Taip, sudėtinga akimirka rungtynėse buvo ir kai praleidome du greitus įvarčius prieš pat pirmo kėlinio pabaigą.

Antroje rungtynių pusėje mes taip pat norėjome žaisti savo žaidimą, bet, žinoma, Italija yra stiprus varžovas. Rungtynių pabaigoje  mes šiek tiek netekome galios, šiek tiek pavargome. Taip praleidome tris įvarčius per paskutines dešimt minučių, bet tai buvo gera patirtis merginoms ir aš manau, kad jos patobulėjo, nes vis tiek stengėsi žaisti, ir stengėsi būti drąsios, o man tai yra labai svarbu.

Taip, žinoma, pralaimėti 7:0 nėra gerai, bet mes galime išmokti ir nemažai svarbių pamokų iš tokių rungtynių ir tai yra gera patirtis. O dabar mes laukiame rungtynių su Moldova“, – teigė rinktinės treneris.

Pasaulio čempionato atrankos rungtynės su paskutinę vietą grupėje užimančia Moldova vyks balandžio 12 d. 18 val. LFF stadione, Vilniuje. Įėjimas į rungtynes – nemokamas.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS