Neįgaliesiems

D. Wimmeris: „Nuotaika komandoje yra gera ir būsime pasiruošę“

Lietuvos moterų rinktinės treneris Danielis Wimmeris teigia, jog paskutinį UEFA moterų Tautų lygos langą lietuvės pasitinka geromis nuotaikomis.

Primename, kad jau penktadienį, gruodžio 1 dieną Lietuvos rinktinė Vilniaus LFF stadione priims Turkijos futbolininkes.

Rungtynės startuos 17 valandą, patekimas į dvikovą – nemokamas, o transliacija bus pasiekiama ir LRT PLIUS kanalu.

Tuo tarpu gruodžio 5-ąją lietuvės kampaniją užbaigs išvykos rungtynėmis Liuksemburge su šios šalies rinktine.

Kaip prieš rungtynes kalbėjo rinktinės treneris Danielis Wimmeris, svarbiausias akcentas šiuo metu yra ties pirmosiomis rungtynėmis prieš varžoves, kurios šiame cikle dar neprarado nė taško.

„Koncentruosimės į pirmąsias rungtynes su Turkija. Jos jau yra užsitikrinusios pirmą vietą grupėje. Per ketverias rungtynes jos surinko 12 taškų, vadinasi, įrodė, kad yra stipriausia grupės komanda. Kaip galima matyti, aikštė bus sunki, bet tokia pati ji bus abiems komandoms“, – sakė jis.

Reportažas iš rinktinės treniruotės.

Treneris taip pat pasidalino mintimis apie komandos netektis.

„Deja, turime nemažai traumuotų žaidėjų, mums trūksta kone pusės komandos, įskaitant pagrindines žaidėjas. Nepaisant to, nuotaika komandoje yra gera ir būsime pasiruošę“, – sakė vokietis.

Nors šiuo metu visos akys nukreiptos į penktadienio rungtynes Vilniuje, specialistas teigė suprantantis, kad sėkmingas pasirodymas ir antradienį išvykoje rinktinei dar gali garantuoti antrą poziciją grupėje.

„Liuksemburge žaisime paskutines grupės rungtynes. Taip, šiuo metu koncentruojamės į dvikovą su Turkija, tačiau, jei įveiksime Liuksemburgą, galime likti ir antroje grupės vietoje, o tai būtų nuostabu, nes kasdien matau, kaip merginos tobulėja, kaip kasdien dirba treniruotėse.

Jos to nusipelnė, tačiau laukia labai daug darbo“, – kalbėjo strategas.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS