Neįgaliesiems

D. Wimmeris po mačo su Turkija: „Varžovės buvo geresnės“

Lietuvos moterų futbolo rinktinė penktadienį patyrė skaudžią nesėkmę UEFA moterų Tautų lygoje, kai Vilniuje 0:4 nusileido grupės favoritėms Turkijos futbolininkėms.

Po rungtynių kalbėjęs Lietuvos rinktinės treneris Danielis Wimmeris akcentavo, jog varžovės buvo pranašesnės ir įrodė savo pranašumą aikštėje.

„Reikia pasveikinti Turkiją, jos nusipelnė pergalės, taip pat sveikinimai joms ir laimėjus grupę. Manau, kad šiose rungtynėse jos buvo geresnės. Matėme, kad mums pritrūko per daug svarbių žaidėjų, tad pelnyta varžovių pergalė“, – sakė specialistas iš Vokietijos.

Vaizdo reportažas iš rungtynių.

Dabar Lietuvos rinktinės laukia kelionė į Liuksemburgą, kur antradienį laukia paskutinė turnyro dvikova su šios šalies nacionaline ekipa.

„Esu šiek tiek piktas, nes praleidome du įvarčius po standartinių situacijų, o žvelgiant į ateitį – dvikovai su Liuksemburgu turime pasiimti šių rungtynių pamokas ir pabandyti ten pakovoti dėl antros vietos grupėje“, – teigė jis.

Jei Lietuvos ekipa antradienį iškovos pergalė, o Turkijos rinktinė nepralaimės Sakartvelui, lietuvės tokiu atveju keturių komandų grupėje užimtų antrą poziciją.

Stratego teigimu, pirmam startui tai būtų solidus rezultatas.

„Puiku, kad vis dar esame pozicijoje, kai galime iškovoti antrą vietą grupėje po gerų rungtynių su Sakartvelu, nors namuose ir sužaidėme tik lygiosiomis. Išvykoje iškovojome pergalę sužaisdami puikiai, tai buvo labai džiugu.

Dabar esame tokioje vietoje, kai galime koncentruotis tik į savo pačių pasirodymą Liuksemburge ir jei laimėsime rungtynes ten – galime būti antri grupėje.

Manau, kad kaip pirmam UEFA tautų lygos turnyrui, Lietuvos moterų rinktinei tai būtų puikus pasiekimas. Tai yra mūsų pagrindinis tikslas ir darysime viską, kad jį įgyvendintume“, – akcentavo vokietis.

D. Wimmeris penktadienio rungtynėse taip pat išbandė ne vieną jauną žaidėją ir teigė, kad tai jam padėjo susidaryti įspūdį apie jų galimybes, o taip pat buvo dedami ir tam tikri akcentai jau prieš antradienio rungtynes išvykoje.

„Pasitikiu visomis savo žaidėjomis, tai buvo taip pat ir taktiniai sprendimai jau žvelgiant į rungtynes Liuksemburge. Šias rungtynes dabar turime pamiršti, taip, suprantame, pralaimėjome 0:4, tai buvo labai stipri komanda, bet dabar mūsų galvose – antradienio rungtynės su Liuksemburgu“, – sakė treneris.

Antradienio rungtynės Liuksemburge prasidės 17 valandą.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS