D. Wimmeris po moterų rinktinės pasirodymo Bulgarijoje: „Jos parodė didelį norą tobulėti“

Lietuvos nacionalinė moterų rinktinė prieš artėjantį debiutinį moterų Tautų lygos sezoną sužaidė dar du draugiškus mačus.

Draugiškame keturių komandų turnyre Bulgarijoje lietuvaitės užėmė trečią vietą – pusfinalyje 0:3 nusileidus šeimininkėms bulgarėms, akistatoje dėl trečios vietos Lietuvos ekipa atsitiesė ir po Ugnės Lazdauskaitės bei Marijos Galkinos įvarčių 2:1 pranoko Latvijos moterų rinktinę.

Rinktinės treneris Danielis Wimmeris po turnyro kalbėjo apie pasirodymą turnyre ir apžvelgė abejas rungtynes.

„Dvi tarptautinės rungtynės mums buvo labai svarbios. Žinoma, prieš pirmas rungtynes ruoštis nebuvo lengva. Su Bulgarėmis pirmame kėlinyje žaidėme gerai ir buvome geresnė komanda, bet po pertraukos pavargome ir pelnytai pralaimėjome.

Antrose rungtynėse su Latvija turėjome daug šansų pelnyti įvartį, bet pirmame kėlinyje jų neišnaudojome. Džiugu, kad po pertraukos pavyko save už gerą žaidimą apdovanoti įvarčiais, taip pat tinkamai išpildytomis rungtynių idėjomis ir principais“, – mintimis dalinosi treneris.

Reziumuodamas patirtį jis teigė pasisėmęs daug pozityvo.

„Žvelgiant bendrai – esu patenkintas merginų progresu stovyklos metu. Jos parodė didelį norą tobulėti ir dėjo didelį žingsnį į priekį. Tačiau iš merginų tikiuosi geresnio fizinio pasirengimo, kuris bus reikalingas mums norint varžytis tarptautiniame lygmenyje.

Dabar esame laimėję 5 rungtynes iš pastarųjų 6 ir tęsiame kilimą aukštyn. Dabar turėsime tinkamai išnaudoti laiką iki kitos stovyklos ir skirti jį žaidėjų tobulėjimui prieš Tautų lygos turnyrą“, – dėstė strategas.

Pirmą kartą rengiamo moterų Tautų lygos turnyro burtai, kuriuose lietuvės sužinos savo varžoves, bus traukiami gegužės 2 dieną.