Neįgaliesiems

D. Wimmeris prieš startą Europos čempionato atrankoje: „Žaidėjos – geros formos ir geros nuotaikos“

Lietuvos moterų rinktinė šią savaitę pradės savo pasirodymą Europos moterų čempionato atrankos turnyre.

Lietuvės balandžio 5 dieną išvykoje susitiks su Sakartvelo komanda, o balandžio 9-ąją, antradienį, Vilniaus LFF stadione priims Kipro rinktinę.

Susitikimas sostinėje prasidės 19.30 val., įėjimas į jį – nemokamas, o tiesioginė akistatos transliacija bus pasiekiama LRT PLIUS kanalu ir portale LRT.lt.

Stovyklos starte vyriausiasis rinktinės treneris Danielis Wimmeris džiaugėsi merginų nuotaika ir nusiteikimu stovyklos starte.

„Labai smagu vėl pamatyti merginas po tokio ilgo laiko, po puikaus ciklo Tautų lygoje, kai grupėje užėmėme antrą vietą. Neturėjome lango vasarį, tad praėjo tikrai nemažai laiko. Bet pirmieji įspūdžiai – tikrai geri, žaidėjos yra geros formos, geros nuotaikos ir laukiame starto atrankos varžybose“, – sakė vokietis.

Pirmosios varžovės – Sakartvelo futbolininkės, su kuriomis lietuvės pernai dukart žaidė Tautų lygos rungtynėse.

Vilniuje rungtynės baigėsi 0:0, svečiuose lietuvės laimėjo net 3:0.

„Jos patobulėjo, vasarį žaidė dvejas kontrolines rungtynes su Šiaurės Makedonijos rinktine, abejas laimėjo, tad mūsų laukia sunkios rungtynės“, – apie būsimas varžoves kalbėjo treneris.

Šioje stovykloje rinktinė sulaukė ir malonaus papildymo – prie nacionalinės rinktinės prisijungė ilgą laiką nežaidusi ir traumą besigydžiusi geriausia 2022-ųjų Lietuvos futbolininkė Ugnė Lazdauskaitė.

„Taip, Ugnė turėjo sunkią traumą, tikrai nekelsime jai papildomo spaudimo, tiesiog labai smagu matyti ją vėl sugrįžus. Tikiuosi iš jos gerų pasirodymų, kokius ji visada geba sukurti, tačiau spaudimo jai tikrai nebus.

Žinoma, trūksta kai kurių kitų žaidėjų, negalime keliauti pilna sudėtimi, bet žaidėjos, kurios vyks, bus pasiruošusios, mes būsime pasiruošę ir laukiame labai įdomių rungtynių“, – dėstė specialistas.

Po dvikovos Sakartvele lietuvės keliaus atgal namo ir čia kitą antradienį susitiks su Kipro futbolininkėmis, o treneris ragino sirgalius gausiai apsilankyti LFF stadione.

„Merginoms būtų smagu sulaukti palaikymo, jos fantastiškai kovojo pernai Tautų lygos varžybose, jos kasdien labai sunkiai dirba ir atlieka puikų darbą. Joms labai svarbus palaikymas namų rungtynės su Kipru, žinoma, ir mes galime tam padaryti įtaką geru pasirodymu Sakartvele, suprantame tai, suprantame savo užduotis, tačiau labai tikimės palaikymo čia, LFF stadione“, – užbaigė D. Wimmeris.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS