Neįgaliesiems

D. Wimmeris: „Šiandien Rumunija buvo geresnė komanda“

Lietuvos moterų rinktinė patyrė pralaimėjimą pasaulio čempionato atrankoje, namuose 1:7 nusileidusi Rumunijos futbolininkėms.

Po rungtynių lietuvaičių treneris Danielis Wimmeris pasveikino varžoves su pergale ir teigė, kad dabar jau reikia ruoštis antradienio rungtynėms su Kroatija.

„Visų pirma reikia pasveikinti Rumuniją su pergale, šiandien jos buvo geresnė komanda, o mes dabar turime ruoštis rungtynėms su Kroatija. Daug laiko neturime, reikia sulaukti antradienio rungtynių ir reakcijos jose“, – sakė jis.

Tai yra pirmas kartas, kai atranka vyksta tokiu pat būdu, kaip ir vyrų turnyruose. D. Wimmerio vertinimu, tai yra patirtis, kuri moterų rinktinei yra labai reikalinga.

„Tai yra puiki patirtis, žinoma, niekas nenori pralaimėti, bet žaidėjoms tokių patirčių reikia. Negalime užaugti per vieną naktį, turime savo konkretų planą, nuo jo nesitrauksime, tačiau dabar negalime tikėtis labai gerų rezultatų prieš komandas, kurios reitinge yra 50-60 pozicijų aukščiau už mus“, – dėstė specialistas.

Komentaro pabaigoje jis padėkojo komandą stadione palaikiusiems sirgaliams ir teigė besitikintis palaikymo ir antradienio dvikovoje.

„Pagarba mūsų sirgaliams, jie bandė padėti komandai ir matėte, kai įmušėme įvartį, jie buvo su mumis. Tikiuosi, kad jie apsilankys ir antradienio rungtynėse su Kroatija ir mums pavyks pasiekti geresnį rezultatą“, – sirgalius kvietė treneris.

**********

Likęs moterų rinktinės rugsėjo mėnesio tvarkaraštis

Rugsėjo 6 diena (antradienis), 19 val., LFF stadionas: Lietuva – Kroatija (nemokami kvietimai).

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS