Neįgaliesiems

„Dainavos“ lyderis – geriausias jaunas liepos mėnesio „Optibet A lygos“ žaidėjas

Šiame „Optibet A lygos“ sezone rezultatyvumu išsiskiria ir jauni futbolininkai, vienas tokių – Alytaus DFK „Dainava“ vienuolikės saugas Saidas Hamuličius.

Puikiai pastaruoju metu rungtyniaujantis bosnių kilmės S. Hamuličius buvo išrinktas geriausiu liepos mėnesio jaunuoju žaidėju, nors į šį apdovanojimą pretendavo jau ne kartą.

Nyderlanduose gimęs dainavietis per ketverias rungtynes liepos mėnesį pelnė tris įvarčius. S. Hamuličius po sykį pasižymėjo dviejose akistatose su Kėdainių „Nevėžiu“ ir kartą pasiuntė kamuolį į Vilniaus „Riterių“ vartus.

„Dainavos“ futbolininkas per ankstesnių šešerių rungtynių atkarpą buvo pasižymėjęs net penkeriose ir dabar su 10 pelnytų įvarčių rezultatyviausių žaidėjų rikiuotėje žengia antras. Taip pat 20-metis yra atlikęs rezultatyvų perdavimą.

S. Hamuličius geriausiu liepos mėnesio jaunuoju žaidėju tapo suskaičiavus ekspertų ir žurnalistų balsus ir pridėjus tv3.lt portale surengtos sirgalių apklausos rezultatus.

„Manau, kad liepos mėnesį pasirodėme gerai – iškovojome 7 taškus per 4 mačus. Esu patenkintas, kad mušiau įvarčius tose rungtynėse ir prisidėjau prie svarbių „Dainavos“ iškovotų taškų.

Šį sezoną noriu užbaigti kaip tik įmanoma geriau, žinoma, turiu ir asmeninių tikslų, tačiau norėčiau juos parodyti rezultatu aikštėje ir kol kas to nesakyti.

Prie komandos prisijungus Tomui Ražanauskui, pradėjome daugiau žaisti su kamuoliu. Anksčiau kamuolio kontrolė dažniau priklausydavo varžovams – tai turėdavo įtakos prastesniems rezultatams. Be to, man taip pat būdavo sunkiau padėti komandai, kai mažai kontroliuodavome kamuolį.

Šiuo metu daugiau žaidžiame su kamuoliu, kuriame progas ir dėl to turime geresnius rezultatus“, – puikų liepos mėnesį apibendrino „Dainavos“ futbolininkas.

Geriausio jaunojo mėnesio futbolininko rinkimuose kovo mėnesį lygių neturėjo „Kauno Žalgirio“ garbę ginantis Philipas Otele, balandį geriausiu tapo „Panevėžio“ vartų sargas Danas Šimkevičius, gegužę – Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ klubo atstovas Vilius Armalas, o birželį – pastarojo komandos draugas Nauris Petkevičius.

S. Hamuličiui atiteks lygos partnerio „Nike“ dovana. Geriausiųjų rinkimus taip pat globoja „7Pack“, „Customprocard“ bei „Vaga“.

Su „Dainavos“ atstovu konkuravo V. Armalas, N. Petkevičius ir Thompsonas Gavi iš Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ ekipos bei „Riterių“ žaidėjas Valdas Paulauskas.

alyga.lt informacija; A. Mikelionytės nuotr.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS