Neįgaliesiems

Dainos vaizdo klipe – ir rinktinių žaidėjai

Lietuvos futbolo rinktinę šeštadienį į kovą su Slovakija palydės ne tik jau įprasta „Colours of Bubbles“ daina, bet ir vaizdo klipas, kuriame nusifilmavo patys futbolininkai.

Daina „Truth or dare“ iš antrojo grupės albumo „She is the Darkness“ nuo praėjusių metų lydėjo Lietuvos rinktinę atrankoje į 2018 metų pasaulio futbolo čempionatą.

Kartu su Marijonu Mikutavičiumi įrašę ir praėjusią savaitę išleidę singlą „Truth or Dare“ Lietuvos „indie“ roko vėliavnešiai „Colours of Bubbles“ dabar pristato šiai dainai nufilmuotą vaizdo klipą. Jame dar prieš treniruočių stovyklą ruošiantis dvikovai su Slovakija nusifilmavo ir Lietuvos vyrų bei moterų rinktinės nariai.

Kūrybinės komandos „Scuare“ ir režisierės Anetos Bublytės sukurtame klipe aktoriais tapo Lietuvos vyrų futbolo rinktinės nariai Ernestas Šetkus, Vykintas Slivka ir Edvinas Girdvainis, ilgametis rinktinės žaidėjas Ričardas Beniušis bei Lietuvos moterų rinktinės puolėja Kamilė Vaičiulaitytė.

Geriausių Lietuvos futbolininkų priešininkais vaizdo klipe užfiksuotose gatvės futbolo varžybose tapo mėgėjiško futbolo turnyruose aktyviai dalyvaujanti komanda „FC Vova“. „Buvom pakviesti nusifilmuoti klipe, tiesiog negalėjom atsisakyti pažaisti su rinktine“, – sakė komandos nariai.

Nemažą dalį dienos klipo filmavimo aikštelėje praėjusią savaitę praleidę futbolininkai pripažino, jog niekada net nesusimąstė, jog šis procesas gali būti toks nelengvas, o jiems tai – nauja ir įdomi patirtis.

„Tai bus geriausias muzikinis sporto klipas Lietuvoje, nes čia esam mes ir gera muzika“, – filmavimo aikštelėje šypsojosi V. Slivka, kuris rinktinėje yra vienas didžiausių muzikos mėgėjų ir neretai vasaros atostogas leidžia koncertuose.

Viena iš labiausiai įsimintinų filmavimo akimirkų futbolininkai įvardino inscenizuotoje gatvės futbolo aikštelėje futbolo varžybų metu „driftinantį“ automobilį.

Futbolininkė Kamilė Vaičiulaitytė, kuri vaizdo klipuose filmavosi ir anksčiau, džiaugėsi dar viena tokia patirtimi: „Viskas labai įdomu ir man patinka. Žinoma, filmavimas – varginantis procesas, tačiau smagu stebėti kaip dirba komanda bei bendradarbiauja grupė.“

Šeštadienį birželio 10 dieną, „Colours of Bubbles“ ir Marijono Mikutavičiaus įrašas „Truth or Dare“ Lietuvos futbolininkus Vilniuje, Lietuvos futbolo federacijos stadione lydės į svarbias rungtynes su Slovakijos rinktine. Dvikovos pradžia – 21 val. 45 min. Bilietus į rungtynes platina „Ticketmarket.lt“.

Naujasis vaizdo klipas:

Filmavimo užkulisiai:

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS