Neįgaliesiems

Dar trims Lietuvos futbolo asmenybėms įteikti LFF ordinai

LFF būstinėje buvo įvertinti dar trys nusipelnę Lietuvos futbolo asmenys – skirtingų laipsnių ordinais buvo pagerbti Romualdas Juška, Kęstutis Gražulis ir Zigmas Abrutis.

R. Juška buvo įvertintas LFF I laipsnio ordinu, tuo tarpu K. Gražuliui ir Z. Abručiui atiteko LFF III laipsnio ordinai.

Neseniai 80-metį paminėjęs R. Juška – ilgametis Lietuvos futbolininkas, treneris ir teisėjas. Pradėjęs rungtyniauti Klaipėdoje, vėliau jis persikėlė į Vilnių ir atstovavo „Žalgiriui“. Taip pat kurį laiką rungtyniavo Lvovo, Maskvos ir Charkovo komandose.

Teisėjauti pradėjo 1972 metais, o 1983-aisiais tapo tarptautinės kategorijos teisėju, o 1984-aisiais dirbo Europos futbolo čempionate Prancūzijoje, taip pat yra dirbęs ir olimpinėse žaidynėse.

Tuo tarpu Z. Abrutis yra buvęs futbolininkas, žaidęs gynėjo pozicijoje. Didžiąją savo karjeros dalį jis praleido žaisdamas Vilniaus komandose („Šviesoje“, „Žalgiryje“ ir SRT), o kurį laiką rungtyniavo ir Klaipėdos „Atlanto“ gretose.

K. Gražulis – taip pat buvęs Lietuvos futbolininkas, žaidęs gynėjo pozicijoje, taip pat didelę savo karjeros dalį praleidęs Vilniaus „Žalgirio“ klube (1977-1985 metais). Ten jis sužaidė beveik 300 rungtynių ir per jas pasižymėjo trimis įvarčiais.

Taip pat 1976-aisiais tapo SSRS studentų žaidynių vicečempionu.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS