Neįgaliesiems

Dar vienas LFF partneris – pradėtas bendradarbiavimas su laboratorinių paslaugų tiekėju SYNLAB

Lietuvos futbolo federacija ir toliau plečia partnerių gretas – pasiektas susitarimas ir pradėtas bendradarbiavimas su laboratorinių paslaugų tiekėju SYNLAB.

SYNLAB – didžiausia Europoje laboratorinių paslaugų tiekėja. Įmonių grupę vienija virš 1600 padalinių 36 šalyse, skirtingose laboratorijose dirba virš 20 000 darbuotojų. Įmonė siūlo aukštos kokybės ir plataus spektro laboratorinių tyrimų paslaugas, atlieka virš 5000 skirtingų medicinos, veterinarijos ir aplinkos tyrimų.

SYNLAB pavadinimas – „synergy of laboratories“ trumpinys, kuris atspindi SYNLAB tinklo viziją apjungti skirtingas laboratorijas, atliekančias tyrimus žmonėms, gyvūnams ir tiriančias aplinką.

„Džiaugiamės, kad tai yra tarptautinė partnerystė, kurią pradėjo UEFA. Kadangi šiuo pandeminiu laiku turime nemažai iššūkių, susijusių su sportininkų testavimu, šiandien galime pranešti apie sutarties pasirašymą ir tapimą Lietuvos futbolo federacijos rėmėjais.

Norime tobulėti ir eiti į priekį, tad tokio partnerio atsiradimas yra tikrai pozityvus ženklas. Stengiamės dėti kokybinį žingsnį į priekį ir tikime, kad šio partnerio atsiradimas leis tai padaryti“, – susitarimą komentavo LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius.

„Būtent pandemijos metu atradome sąryšį su federacija. Mūsų santykis su sportu prasidėjo nuo tarptautinės UEFA sutarties – SYNLAB laboratorijų tinklas yra oficialus UEFA laboratorinių diagnostinių paslaugų tiekėjas. Visame pasaulyje dirbame su sportininkais ir tai jau spėjo tapti viena iš mūsų vizitinių kortelių. Su Lietuvos futbolu bendradarbiausime, teikdami COVID-19 ir profilaktinių kraujo tyrimų paslaugas.“, – sakė SYNLAB Lietuva direktorė Kristina Marčiulaitienė.

SYNLAB Lietuva klientai – sveikatos priežiūros paslaugų tiekėjai, valstybinės ir privačios gydymo įstaigos, fiziniai asmenys. Pažangių tyrimų paslaugas SYNLAB Lietuva teikia tiek privatiems asmenims, tiek sveikatos priežiūros ir gydymo įstaigoms, o priėmimo centrai veikia Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Druskininkuose.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS