Neįgaliesiems

Darbą pradėjo Futbolo forumo incijuota grupė

Futbolo forumo inicijuota strateginė darbo grupė įžanginiame posėdyje pasiskirstė atsakomybėmis ir aptarė darbo principus.

Darbo grupė išrinkta rugsėjo 4-ąją vykusiame viešame Futbolo forume. Jame su gerojo valdymo praktikos pavyzdžiais susipažino ir svarbias problemas aptarė futbolo bendruomenės nariai, valdžios institucijų atstovai visuomenininkai, žurnalistai, užsienio ekspertai ir kiti suinteresuotieji.

Forumo dalyvių balsais į darbo grupę deleguoti futbolo klubų asociacijos „A lyga“ prezidentas Deividas Šemberas, buvęs Lietuvos futbolo rinktinės kapitonas Tomas Danilevičius, Utenos „Utenio“ klubo direktorius Artūras Gimžauskas, visuomenininkas Gintautas Babravičius bei teisininkas Laimonas Markauskas.

Prie jų taip pat prisijungė du LFF Vykdomojo komiteto nariai – Alytaus apskrities futbolo federacijos prezidentas Gediminas Daukšys ir moterų futbolo asociacijos prezidentas Artūras Krukis.

Rugsėjo 21-ąją LFF būstinėje vyko įžanginis grupės posėdis, kuriame dalyvius pasitiko LFF prezidentas Edvinas Eimontas ir generalinis direktorius Nerijus Dunauskas. Šveicarijoje gyvenantis T. Danilevičius į susitikimą įsijungė internetinės vaizdo konferencijos pagalba.

Grupės pirmininku išrinktas anksčiau valstybinės sporto strategijos kūrimui vadovavęs G. Babravičius, jo pavaduotojais – A. Gimžauskas ir L. Markauskas.

„Pirmasis susirinkimas buvo įžanginis, jame aptarėme darbo grupės tikslus ir užduotis, veiklos principus ir procedūras, pasidalinome atsakomybėmis ir kuruojamomis sritimis, pakalbėjome apie tolimesnius planus. Toliau eisime prie konkrečių temų, kitame posėdyje planuojame aptarti profesionalaus klubinio futbolo klausimus“, – sakė G. Babravičius.

Į grupės susitikimus bus kviečiami įvairių sričių ekspertai, bus aptariamos forumo dalyvių idėjos bei pasiūlymai dėl futbolo strategijos, demokratijos ir įsitraukimo, skaidrumo, atskaitomybės, solidarumo, sąžiningumo, efektyvumo ir veiksmingumo, teisinio stabilumo.

Atlikus išsamią situacijos analizę per artimiausią pusmetį planuojama paruošti strateginį dokumentą, kuris būtų teikiamas LFF visuotiniam narių susirinkimui – konferencijai.

Grupės susitikimai planuojami savaitiniai kas ketvirtadienį, kitas numatomas rugsėjo 29-ąją.

Video reportažas:

 

S.Čirbos nuotr.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS