Neįgaliesiems

Darbo grupėje aptarta vyrų ir jaunimo rinktinių veikla bei problemos

Gruodžio 22-ąją LFF būstinėje vyko tryliktasis Futbolo forumo inicijuotos strateginės darbo grupės posėdis, kuriame aptarta vyrų ir jaunimo rinktinių problematika ir pasiūlytos idėjos.

Darbo grupėje šį kartą apsilankė Lietuvos futbolo federacijos vyrų ir U-21 rinktinių skyriaus vadovas Mindaugas Zurza bei nacionalinės komandos treneris Edgaras Jankauskas. Jie papasakojo apie rinktinių skyriaus veiklą. pasidalijo savo mintims apie tai, kas turėtų būti taisytina ir diskutuotina.

Anot M. Zurzos, siekiama rinktinėms sudaryti kuo geresnes sąlygas, gerinti patį organizacinį darbą ir pasiruošimą rungtynėms. Vyrų ir U-21 rinktinių strategai glaudžiai bendradarbiauja tarpusavyje, o informacija apie jaunesnius žaidėjus pateikia Nacionalinėje futbolo akademijoje dirbantis rinktinės trenerio asistentas Rokas Garastas.

Rinktinių skyriaus atstovai išskyrė kelis aspektus diskusijai. Iškėlus rungtynių tvarkaraščio klausimą bendrai sutarta, jog žaidžiant nacionalinei vyrų rinktinei kitų rinktinių rungtynės bei apskritai kitos futbolo varžybos (įskaitant ir mėgėjų lygų varžybas) neturėtų būti vykdomos.

Darbo grupėje taip pat aptartas dėl žaidėjų iškvietimo į nacionalinę rinktinę klausimas. Anot rinktinių skyriaus vadovo, dėl įvairių priežaščių ir ypatumų reikalinga, jog gavę informaciją apie savo žaidėjų pakvietimus klubai jos neviešintų anksčiau laiko, kol nepaviešinamas visas trenerių pasirinktas žaidėjų sąrašas tam tikroms rungtynėms.

Rinktinių skyriaus atstovai taip pat atkreipė dėmesį į aikščių trūkumo problemą – dėl oro sąlygų ir skirtingų aikštės dangų nacionalinė ekipa ne visuomet turi pakankamai gero lygio galimybes treniruotis Lietuvoje.

Taip pat paliestas nacionalinio stadiono klausimas. Rinktinės treneris E. Jankauskas pažymėjo, jog nacionalinis stadionas reprezentuoja šalies futbolo veidą. Diskusijoje konstatuota, kad futbolo bendruomenė turėtų bendromis jėgomis reikalauti, jog ledai dėl šio klausimo būtų pralaužti.

Kitas darbo grupės susirinkimas numatytas po savaitės gruodžio 29 d., 15 val.

S. Čirbos nuotraukos.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS