Neįgaliesiems

Daugkartinis Lietuvos čempionas A. Jankauskas papildė FA „Šiauliai“ gretas

FA „Šiauliai” ekipa turi pirmąjį naujoką 2021 metų sezonui. Šiauliečių gretas papildė daugkartinis Lietuvos čempionas Algis Jankauskas.

Didžiulę patirtį sukaupęs gynėjas pastaruosius penkis sezonus gynė Marijampolės „Sūduvos” ekipos garbę bei buvo šios ekipos kapitonu. A. Jankauskas yra vienas tituluočiausių Lietuvos futbolininkų – šešis kartus tapo Lietuvos čempionu, penkis kartus iškovojo LFF Taurę bei septynis kartus laimėjo LFF Supertaurę.

38-erių gynėjas dar 2019 metais gynė Lietuvos garbę nacionalinėje rinktinėje, o iš viso savo karjeroje jai atstovavo 14 kartų. Naujasis FA „Šiauliai” žaidėjas savo karjeroje taip pat žaidė Vilniaus „Žalgiryje”, Vilniaus „Vėtroje” bei stipriausioje Rusijos lygoje, kur atstovavo Permės „Amkar” ekipai.

Pats Algis Jankauskas teigė, kad apsidžiaugė sulaukęs Šiaulių ekipos pasiūlymo: „Džiaugiuosi, jog sulaukiau pasiūlymo ir galiu prisijungti prie ambicingos Šiaulių komandos. Žinoma, didelę įtaką prie mano atvykimo padarė ir naujasis ekipos treneris Mindaugas Čepas. Tikiuosi, kad būsiu naudingas ir savo patirtimi galėsiu padėti savo naujajai ekipai įgyvendinti keliamus tikslus. Su nekantrumu laukiu naujojo sezono ir naujų iššūkių. Taip pat pasinaudodamas proga norėčiau padėkoti buvusiai savo ekipai – Marijampolės „Sūduvai” ir visai jos bendruomenei. Laikas Marijampolėje buvo nuostabus ir visada bus smagu atsiminti ką kartu nuveikėme tiek Lietuvoje, tiek Europos turnyruose.”

Tuo tarpu naujasis FA „Šiauliai” ekipos vyriausiasis treneris Mindaugas Čepas tiki, kad A. Jankauskas bus puikus pavyzdys Šiaulių ekipos jaunimui: „Algis – žmogus, su kuriuo eičiau į karą. Pažįstu jį jau labai ilgai, žinau jį kaip žmogų ir kaip futbolininką. Jis – didi asmenybė Lietuvos futbole, o tokių žaidėjų nėra daug. Mūsų jaunai komandai jis yra ne papildymas, o pastiprinimas – Algio atsakomybė ir požiūris į darbą bus puikus pavyzdys jauniems žaidėjams. Tikiu, kad savo profesionalumą jis įskiepys ir naujiesiems komandos draugams. Algis turi puikių lyderio savybių tiek aikštėje, tiek už jos ribų, jo sukaupta patirtis bus neįkainojama mūsų ekipai, o jaunimas, turėdamas tokį pavyzdį šalia, turėtų pasiimti kuo daugiau iš šio futbolininko.”

siauliufa.lt informacija ir nuotrauka

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS