Neįgaliesiems

Debiutiniame mergaičių futsal čempionate – 3 komandų užtikrintas startas

Sausio 15 ir 20 dienomis įvyko 2024 metų Lietuvos mergaičių salės futbolo čempionato 1-ojo turo rungtynės.

Šio čempionato U13 divizione užsiregistravo varžytis 14 komandų, iš kurių 12 jau žengė ant parketo Klaipėdoje, Šiauliuose ir Šventupėje.

Pietų-Rytų regioninėje grupėje per 1-ąjį turą geriausiai pasirodė FK „Jonava“, laimėdama visas trejas žaistas rungtynes. Dukart laimėjo Vilniaus MFA „Žalgiris“-MRU, o vieną pergalę pelnė Ukmergės SC atstovės.

Grupės rezultatai ir tvarkaraštis

Tuo tarpu Šiaurės-Vakarų regioninės grupės dalyvės rungėsi uostamiestyje ir Šiauliuose, o ten sėkmė labiausiai lydėjo nominalias aikštelių šeimininkes.

Klaipėdos FM pagrindinė komanda laimėjo žaistas rungtynes prieš FK „Banga“ B, Klaipėdos FM B ir FK „Banga“ ekipas. Gargždų „Bangos“ pagrindinė komanda pelnė dvi pergales, o Klaipėdos FM dublerinė komanda – vieną pergalę.

FK „Gintra“-FK „Triumfas“ komanda rezultatyviai įveikė FA „Šiauliai“, FK „Babrungas“ bei savo koleges iš dublerinės komandos. FA „Šiauliai“ tenkinosi dviem pergalėmis, o FK „Gintra“ B-FK „Triumfas“ – viena.

Grupės rezultatai ir tvarkaraštis

Šį savaitgalį pirmąją rungtynių patirtį įgis U11 diviziono komandos. Susitikimai vyks sausio 27 dieną Klaipėdoje, Rukloje ir Šventupėje.

Klaipėdos futbolo mokyklos nuotr.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS