Neįgaliesiems

Debiutinis „Hegelmann“ komandos finalas: „Esame čia pelnytai“

Kauno rajono „Hegelmann“ klubo jau rytoj laukia istorinis iššūkis – taurės turnyro finale pirmą kartą besirungsianti ekipa susikaus su stipriausia Lietuvos komanda Vilniaus „Žalgiriu“.

Taurės finalą bei visą Dariaus ir Girėno stadiono atidarymo renginį nuo 17 valandos tiesiogiai rodys LRT PLIUS ir LRT.lt.

Prieš dvikovą surengtoje spaudos konferencijoje kalbėjęs Kauno rajono komandos treneris Andrius Skerla teigė, jog toks testas jo komandai bus neeilinis.

„Džiaugiuosi už mūsų komandą, organizaciją, jauną klubą, kad tokiose rungtynėse, tokiame renginyje esame mes. Tai buvo dveji metai kryptingo darbo, mačiau, kaip komanda tobulėjo ir tas nueitas kelias iki finalo buvo geras. Jaučiuosi, kad čia esame pelnytai, rungtynės su „Žalgiriu“ yra svarbiausios šio klubo istorijoje.

Tai bus neeilinės rungtynės, jau daugelį metų nebuvo taip, kad tiek žiūrovų susirinktų į tokias rungtynes. Tai bus tikrai ne kasdienė aplinka mums, tas jaudulys yra normalu ir turi jaustis. Turėjome fantastinę savaitę, treniravomės labai gerai, komanda iki finalo atėjo tikrai pasiruošusi ir manau, kad bus tikrai geros rungtynės“, – pasakojo ekipos strategas.

Kalbėdamas apie naująjį stadioną jis taip pat neslėpė šypsenos.

„Ilgai laukėme, kad Lietuvoje atsirastų tas stadionas. Kaunas sureagavo greičiau, pastatė šį stadioną, jis tikrai gražus, jaukus, turime džiaugtis ir didžiuotis, kad Lietuva pagaliau turi stadioną ir pagaliau čia galėsime priimti varžovus tarptautiniuose turnyruose ir nereiks raudonuoti prieš gerus varžovus“, – dėstė A. Skerla.

Įdomu, kad paskutinį sykį Kaune taurės finalas vyko 2013-aisiais, tada tas pats A, Skerla, dar būdamas „Žalgirio“ nariu, mušė rungtynių metu, mušė baudinių serijoje ir padėjo sostinės komandai nugalėti „Šiaulius“.

„Paskutiniai dveji metai karjeros pabaigoje „Žalgiryje“ buvo tikrai geri, teko žaisti dviejuose finaluose, tie finalai visada buvo žaidžiami 120 minučių. Tai dar vienas įrodymas, kad finaluose gali nutikti bet kas, gali būti favoritas, bet turi nueiti ilgą kelią, kad laimėtum trofėjų. Darysime viską, kad finalas būtų mūsų pusėje“, – atsiminimais dalijosi specialistas.

Jam antrino ir komandos kapitonas Vilius Armanavičius.

Ypatingai smagu su šiuo klubu pasiekti finalą. Atstovauju jam nuo Pirmos lygos, viskas buvo mėgėjiška, o dabar galime kažką laimėti. Šiam klubui šis trofėjus būtų ypatingai svarbus ir manau, kad mes esame jo verti. Kiekvienose rungtynėse rodėme charakterį ir manau, kad galime laimėti.

Šiame sezone „Žalgiris“ yra ypatingai gera komanda, tarptautinės rungtynės jiems tik prideda to pasitikėjimo. Nebuvo, kad prieš juos lengvai pralaimėtume, jiems tikrai reikėdavo pavargti su mumis, rodome savo charakterį, turime braižą ir manau, kad šios rungtynės bus tokios pačios, su daug taktikos ir jiems tikrai nebus lengva“, – pasakojo komandos senbuvis.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS