Neįgaliesiems

Dėl akreditavimo tvarkos į Lietuvos rungtynes su Portugalija ir Naująja Zelandija

Kviečiame žiniasklaidos atstovus registruotis akreditacijoms į 2020 m. Europos vyrų futbolo čempionato atrankos rungtynes Portugalija – Lietuva (lapkričio 14 d. 21:45 val. Faro miesto Algarvės stadione). Registracija gauti akreditacijoms vyks iki lapkričio 5 d.

Taip pat kviečiame akredituotis į draugiškas Lietuvos ir Naujosios Zelandijos vyrų futbolo rinktinių rungtynes, kuros vyks lapkričio 17 d. nuo 16:00 val. Vilniaus LFF stadione. Registracija gauti akreditacijoms vyks iki lapkričio 11 d.

Į rungtynes akredituosime ir pirmenybę teiksime nuolat rašantiems apie futbolą ir nušviečiantiems futbolo renginius žurnalistams. Kaip ir įprasta, apie patvirtintas akreditacijas informuosime ir žiniasklaidos darbo taisykles atsiųsime atskiru laišku.

Fotografų dėmesiui: neseniai pasitaikė atvejų, jog į renginius redakcijos neregistruoja fotografų, arba tai padaro jau po nustatyto termino. Jeigu planuojate į rungtynes skirti fotografą (dėl objektyvių priežasčių, jo vardą ir pavardę galite pranešti, kai tik žinosite, kas dirbs rungtynėse), prašome apie tai informuoti registracijos laiške. Iš anksto dėkojame už supratimą.

Registruojantis el. paštu media@lff.lt, prašome nurodyti šiuos duomenis:

–    Vardas, pavardė:
–    Rungtynės, kuriose planuojate dalyvauti:
–    Žiniasklaidos priemonė:
–    Prašomas akreditacijos tipas (žurnalistams – MEDIA, fotografams – FOTO):
–  Svarbu: į Portugalijos ir Lietuvos rinktinių rungtynes norintys akredituotis fotografai turi atsiųsti ir savo nuotrauką akreditacijai.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS