Dėl aukso medalių susirungs BFA ir Klaipėdos FM U-14 komandos

Marijampolės „Arvi“ manieže startavo U-14 Pirmos lygos čempionato finalinis ketverto varžybos.

Pirmajame pusfinalyje varžėsi Vilniaus BFA ir FA „Šiaulių“ komandos. Adrian Lickūnas išvedė vilniečius į priekį, tačiau varžovai atsakė Kajaus Ziminsko įvarčiu. Antrajame kėlinyje 11 metrų baudinį realizavęs Nikas Benevičius suteikė BFA kelialapį į finalą – dvikova laimėta rezultatu 2:1.

Dramos netrūko ir antrajame pusfinalyje tarp Klaipėdos FM ir TFA-„Milan akademija Vilnius“ komandų. Dilanas Kaziulis pelnė įvartį pirmajame kėlinyje. Po rungtynių pertraukos klaipėdiečiai atsakė Igno Ališausko ir Manto Dimšos įvarčiais. 56 min. vilniečiai išlygino rezultatą Kipro Milkevičiaus taikliu smūgiu bei po dviejų minučių turėjo puikią progą atitrūkti nuo varžovų, tačiau Jonas Usavičius nerealizavo baudinio. Galop dvikovą laimėjo klaipėdiečiai rezultatu 3:2, Sidui Praleikai 70 min. realizavus teisėjo skirtą baudinį.

Rytoj nuo 12 valandos manieže prasidės rungtynės dėl čempionato bronzos medalių, o nuo 14 valandos vyks finalo dvikova.