Dėl Lietuvos jaunučių čempionų titulo žais Klaipėdos FM ir FK „Žalgiris“

Klaipėdoje praūžė pirmoji Lietuvos jaunučių futbolo čempionato U-13 diviziono finalinio šešeto diena. Grupių varžybose sėkmingiausiai pasirodė uostamiesčio ir sostinės atstovai.

A grupės varžybų grafikas prasidėjo nuo Klaipėdos FM pergalės 2:0 prieš „NFA BE1“. Klaipėdiečiams taip pat pavyko 3:0 įveikti panevėžiečius ir pelnyti vietą finale. Antrą vietą grupėje užėmė „NFA BE1“, 2:0 pranokusi panevėžiečius.

B grupėje FK „Žalgiris“ įveikė vienodu rezultatu 2:0 tiek FA „Dainavą“, tiek FK „Bangą“. Alytiškių ir gargždiškių akistata pasibaigė be įvarčių per pagrindinį laiką, tad prireikė baudinių serijos – ją 5:4 laimėjo „Banga“.