Neįgaliesiems

„Dembava“ sieks apginti paplūdimio futbolo taurę

Šeštadienį Palangoje bus surengtas LFF paplūdimio futbolo taurės turnyras, kuriame dėl pagrindinio titulo varžysis septynios komandos. Kaip jau anksčiau rašėme, titulą gins Panevėžio rajono „Dembavos“ klubas.

„Be abejo, bandysime dar kartą laimėti. Lyginant su čempionatu, būsime stipresni. Kai kurie žaidėjai išsigydė traumas, be to atvyks naujokai iš Uzbekistano ir Ukrainos. Galvoju, kad duosim neblogo garo.

Jei prisiminsime čempionato kovas, tai mes ir jose buvome konkurencingi. Pavyzdžiui, dvikovoje su čempionu IGOL du kėlinius žaidėme visiškai lygiai. Kadangi žaidėme be keitimų, pritrūkome jėgų ir tai lėmė pralaimėjima. Gaila, IGOL komandos taurės turnyre nebus, bet neabejoju, kad kovą mestumėm.

Aišku, reikia pažymėti, kad ir Vilniaus komandos bus stiprių varžovų. Sunku nuspėti, kokią sudėtį surinks „Hegelmann“, kokie žaidėjai atstovaus naujokams „Jakams“. Bus tikrai įdomu. Palangoje žaisti paplūdimio futbolą yra absoliuti fantastika“, – kalbėjo „Dembavos“ treneris Saulius Dambrauskas.

Kaip didžiausią intrigą, ar „Dembavai“ pavyks apginti titulą, dar prieš burtus įvardino ir Lietuvos salės ir paplūdimio futbolo asociacijos direktorius Karolis Dieninis. Galime tik priminti, kad „Dembava“ A grupėje varžysis su dviem sostinės komandomis „MV Team“ ir „Vilniaus veteranais“ bei Kauno rajono „Hegelmann“.

Dvi stipriausios grupės komandos keliaus į pusfinalį. Šio etapo nugalėtojai susikaus dėl pagrindinės taurės. Skirtingai nei Lietuvos čempionate, taurės turnyro rungtynėse žaidžiami du kėliniai po 12 minučių.

Tvarkaraštis:

10:00 val. „Jakai“ – „Aleksotas“

10:35 val. „Hegelmann“ – „Dembava“

11:10 val. „MV Team“ – „Vilniaus veteranai“

11:45 val. „Aleksotas“ – „Narjanta“

12:20 val. „Vilniaus Veteranai“ – „Dembava“

12:55 val. „Hegelmann“ – „MV Team“

13:30 val. „Narjanta“ – „Jakai“

14:05 val. „MV Team“ – „Narjanta“

14:40 val. „Vilniaus veteranai“ – „Hegelmann“

15:30 val. I pusfinalis

16:05 val. II pusfinalis

16:50 val. finalas

SUSIJUSIOS NAUJIENOS

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS